EN|RU|UK
 Події
  2735  67

 Створення антикорупційних судів забезпечить невідворотність покарання, - НАБУ

Створення антикорупційних судів забезпечить невідворотність покарання за скоєні корупційні злочини і повернення до державного бюджету активів, отриманих корупційним шляхом.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі НАБУ.

У повідомленні зазначають: "На цьому наголосив керівник Юридичного Управління Національного антикорупційного бюро України Ігор Ярчак під час міжнародної конференції "Право на свободу та особисту недоторканість в Україні: перехід до верховенства права", яка відбулась 24 березня в Києві.

"Підґрунтям для діяльності антикорупційних судів при вирішенні питань притягнення до відповідальності осіб, які вчинили корупційні злочини, є необхідність забезпечити ефективність, доброчесність та компетентність суддів, яких мають обрати до цього суду. Забезпечення дотримання таких засад діяльності суддів сприятиме переходу до верховенства права", - підкреслив Ігор Ярчак.

За його словами, створення антикорупційних судів зможе вирішити зазначені проблеми. Натомість, у разі відсутності належної фахової оцінки судової системи, досягнення НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у боротьбі з корупцією можуть бути знівельовані".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЦВК відмовила детективам НАБУ в доступі до спецінформації про держреєстр виборців у справі про "чорну касу" ПР

Довідково

Створення Вищого антикорупційного суду як спеціалізованого суду для розгляду окремих категорій справ в судовій системі України обумовлено вимогами Закону України "Про судоустрій та статус суддів". Проведення конкурсу на посади суддів Антикорупційного суду має бути оголошено протягом 12 місяців з дня набрання чинності закону, що регулює його діяльність.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n433737
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmRFaDZVVzVrUTFFd1NraFJiM2M5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору