EN|RU|UK
 Економіка
  30902  70

 "Сбербанк" в Україні продадуть консорціуму інвесторів, - материнська компанія

Російський "Сбербанк" переуклав юридично зобов'язувальну угоду про продаж ПАТ "Сбербанк" (Україна).

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу банку, 100% акцій ПАТ "Сбербанк" (Україна), яке є дочірнім банком ПАТ "Сбербанк", придбає консорціум інвесторів. До нього увійдуть Norvik Banka (Латвія) і білоруська приватна компанія.

Закриття угоди очікують у першому півріччі 2017 року після отримання схвалень від фінансових і антимонопольних регуляторів відповідних юрисдикцій, серед яких латвійські й українські.

"ПАТ" Сбербанк "(Україна) має необхідні кошти для виконання зобов'язань перед приватними і корпоративними клієнтами. Сподіваємося, що рішення про продаж нашого дочірнього банку сприятиме розблокуванню його офісів і відновлення нормальної роботи, що дозволить клієнтам банку продовжити безперешкодно користуватися послугами одного з найбільш стабільних і ефективних банків в Україні і створить основу для його подальшого розвитку", - заявили в російській фінустанові.

Також читайте: Пенсіонерам з 1 квітня припинять видавати пенсії в українських "дочках" держбанків РФ, - Пенсійний фонд

Нагадаємо, члени партії "Національний корпус" оголосили війну дочірнім відділенням російських банків в Україні, вимагаючи від влади відкликати в цих організацій ліцензії та заборонити їх роботу. Вони блокують входи у фінустанови, будують біля дверей барикади, обливають фарбою вікна і двері, закликаючи українців забирати з банків гроші.

Президент Петро Порошенко 16 березня ввів у дію санкції стосовно п'яти банків із російським капіталом ("Сбербанк", "Промінвестбанк", ВТБ, "БМ Банк" і "VS Bank") терміном на рік. Санкції передбачають, зокрема, заборону на виведення коштів за межі України, а також на виплату дивідендів, відсотків, повернення міжбанківських депозитів і кредитів, коштів із кореспондентських рахунків субординованого боргу. Заборона також стосується розподілу прибутку і капіталу цих п'яти банків, у той же час обмеження не стосуються проведення розрахунків між резидентами України та їх контрагентами, які мають рахунки в материнських структурах.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433746
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRuUkRNREJNUkZGMGJucFNaMlJEZHpCTU0xRjFkRWRITUZwaVVtd3plbEZ6WkVOM01Fd3pVWFYwUXpSbVRrTm9NRXhJVVhSa1IwRXdURWhSYzA1RE9UQk1jRGd3UzBoUmMyUkRNVEJaUkZGelpFTjNNRXd6VVhWcFJGRnZUa01yTUZsSVVteDBSMWhtVGtOU01GcGlVWFU1UXlzd1dVUlNaemxIUWpCWmVEZ3dTblpSYzA1SFF6Qk1URkpzZEVkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору