EN|RU|UK
 Політика України
  2510  16

 Полторак обговорив із головою представництва НАТО подальшу співпрацю України з Альянсом

У понеділок, 27 березня, відбулася зустріч міністра оборони України, генерала армії України Степана Полторака з головою Представництва НАТО в Україні, директором Офісу зв’язку НАТО в Україні Александром Вінніковим, на якій сторони обговорили воєнно-політичну обстановку в країні, стан проведення оборонної реформи й пріоритетні завдання і напрями подальшої співпраці з Альянсом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Спільна робота, проведена з НАТО надзвичайно важлива й уже дала позитивні результати на всіх рівнях: починаючи з підготовки стратегічних документів і закінчуючи процесом підготовки українських військовослужбовців інструкторами з країн-членів Альянсу", - наголосив Полторак.

Міністр оборони зазначив, що після затвердження Президентом України Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року має значно покращиться процес реформування Генерального Штабу ЗСУ.

Читайте також: Верховний головнокомандувач НАТО: Ми маємо посилити ЗСУ настільки, наскільки це можливо

Крім того, Полторак висловив вдячність за дорадчу допомогу, яку надають іноземні радники від країн-членів НАТО й наголосив на необхідності в подальшому тримати тісний контакт з Офісом зв'язку НАТО, щоб оперативно і в робочому режимі вирішувати нагальні питання.

Своєю чергою голова Представництва НАТО в Україні Александр Вінніков позитивно оцінив результати співпраці на наголосив на необхідності продовження діалогу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433760
VEhrdlVXNDVReXN3VEhaU1ozUkRLekJaUkZGelRrTTJUSGt2VVc1a1ExRXdTMHhSYm1jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору