EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  10219  41

 Порошенко пропонує Раді ввести автоматизований арешт коштів на банківських рахунках

Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді ввести автоматизований арешт коштів на банківських рахунках.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, про це йдеться в законопроекті №6232 про внесення змін до процесуальних кодексів.

Порошенко пропонує встановити, щоб у судах функціонувала система автоматизованого арешту коштів, яка забезпечуватиме оперативне накладання арешту на гроші на банківських рахунках.

Система автоматизованого арешту коштів є складовою частиною Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.


Користувачами системи автоматизованого арешту коштів на банківських рахунках у суді є судді.

Інформацію про арешт коштів вносить суддя на підставі відповідної ухвали суду, скріплює його електронним цифровим підписом і кодує.

Несанкціоноване втручання в роботу системи автоматизованого арешту коштів тягне за собою відповідальність, встановлену законом.


У разі забезпечення позову шляхом накладання арешту на грошові кошти, що є на банківському рахунку, рішення про забезпечення позову підлягає негайному виконанню з моменту його ухвалення шляхом внесення відповідного запису в систему автоматизованого арешту коштів.

Також за заявою стягувача суд може накласти арешт на грошові кошти особи, яка має заборгованість перед боржником, яка не заперечується зазначеною особою або підтверджена судовим рішенням, що набуло чинності.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Співрозмовники скоординували подальші шляхи надання всебічної підтримки Україні", - Порошенко провів зустріч із послами "Великої сімки"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433780
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzY3dXVVJSZEdSSFNUQlpTamd3VEdaUmMwNUROakJNTjFGMlpFTXJNRXd2VW1kT1F5c3dURmhSZFhSSFEyWk9SMEV3VEVSU2FHUkhSREJNTTFGMWRFTTBaazVEZURCTVJGRjJaRU0yTUV4blBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору