EN|RU|UK
 Політика України
  2396  23

 Порошенко пропонує Раді створити Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему

Президент Петро Порошенко пропонує Верховній Раді створити Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Про це йдеться в законопроекті №6232 про внесення змін до процесуальних кодексів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Згідно з ним, у судах функціонуватиме Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система, яка фактично є втіленням принципу "електронного судочинства".

Позовні та інші заяви, скарги й інші процесуальні документи, що подаються до суду і можуть бути предметом судового розгляду, в порядку їх надходження підлягають обов'язковій реєстрації в інформаційно-телекомунікаційній системі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко пропонує Раді ввести автоматизований арешт коштів на банківських рахунках

Ця система також визначає суддю або колегію суддів для розгляду конкретної справи.

"Електронний суд" забезпечує обмін документами (відправку та отримання документів) в електронній формі між судами, між судом і учасниками судового процесу, між учасниками судового процесу, а також участь учасників судового процесу в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Суд зможе направляти судові рішення, порядку, й інші процесуальні документи учасникам судового процесу на їхні офіційні електронні адреси.

Крім того, суд проводить розгляд справи за матеріалами судової справи в електронній формі.

Процесуальні та інші документи і докази в паперовій формі не пізніше наступного дня з дня їх надходження до суду переводяться в електронну форму і долучаються до матеріалів електронної судової справи.

Також читайте: Порошенко обіцяє провести консультації щодо закону про зобов'язання антикорупційних активістів подавати е-декларації: "Ми обов'язково врахуємо побажання"

Несанкціоноване втручання в роботу Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи тягне за собою кримінальну відповідальність.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n433795
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIwSXdXVkJSZEVoNlVtZGtSMFF3VEZSUmRuUkRlVEJNUVdjd1dVUlJkR1JIUlRCTU4xSm5Ua000TUV4Q09EQktURkZ2UVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору