EN|RU|UK
 Київські новини
  6738  11

 У столиці розпочала роботу Київська міська призовна комісія, - КМДА

У столиці розпочала роботу Київська міська призовна комісія з проведення чергового призову громадян України на строкову службу в квітні-травні 2017 року. Головою комісії призначено заступника голови КМДА Миколу Поворозника.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

"Із метою забезпечення виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням весняного 2017 року призову громадян України на строкову військову службу, в столиці підписано розпорядження Київської міської державної адміністрації № 311 та № 312", - йдеться в повідомленні.

Так, головам районних у місті Києві державних адміністрацій доручено підвести підсумки осіннього призову 2016 року громадян на строкову військову службу, організувати роботу з підготовки та проведення весняного призову 2017 року, утворити районні призовні комісії і затвердити їхній склад, направити для роботи в районні військові комісаріати на період підготовки та весь термін проведення призову технічних працівників тощо, забезпечити районні військові комісаріати автомобільним транспортом, укомплектувати районні лікарські комісії лікарями-спеціалістами та забезпечити їх медикаментами, медичним інструментарієм і санітарно-господарським майном.

Також читайте: Кількість офіцерів запасу, прийнятих на службу в 2016 році, збільшилася в 5 разів порівняно з попередніми роками, - Міноборони

Департамент охорони здоров'я має забезпечити роботу військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату до 17 червня 2017 року з метою проведення контрольного медичного огляду призовників, призваних на строкову військову службу, з проведенням обов'язкового переліку обстежень на ВІЛ, гепатити В, С і сифіліс. Також Департаменту доручено розглянути заяви громадян про незгоду з результатом медичного огляду та рішенням районної лікарської комісії і перевірки рішень стосовно призовників, визнаних непридатними та тимчасово непридатними до військової служби за результатами призову та приписки зі 100% охопленням, кандидатів із числа цивільної молоді для вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України та інших військових формувань.

Окрім того, Департамент забезпечить міську лікарську комісію медикаментами, медичним інструментарієм і санітарно-господарським майном, забезпечить проведення обстеження призовників у лікувальних закладів.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада підтримала законопроект про створення в Україні Єдиного реєстру військовозобов'язаних.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433799
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRVNURNekJNTjFGemJucFJjMDVIUVRCTWVsSnNkRWRRWms1RFlUQktlbEZzVGtOUg==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору