EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2500  57

 Кубів: Україна має бути не сировинним лідером, а інноваційним

Україна має орієнтуватися на експорт не сировинної продукції, яка сьогодні становить 70%, а інноваційної та наукоємної.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів під час презентації проекту "Експертна стратегія України".

"Документ повинен бути практичним, працювати як операційна програма, яка є гнучкою і її можна скоригувати відповідно до ситуації. Дорожня карта стратегічного розвитку експорту стане основою операційного плану. Ми повинні бути не сировинним лідером - 70%, а лідером інноваційного, інвестиційного, наукового блоку", - сказав він.

Віце-прем'єр-міністр нагадав, що у 2016 році, згідно з офіційними даними Держстату, зростання ВВП становило 2,3% і в цьому контексті експортна стратегія України має забезпечити подальше економічне зростання.


Відповідно до оприлюдненого документу, в обрані перспективні сектори потрапили: харчова промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, технічне обслуговування й ремонт повітряних суден, виробництво запасних частин і комплектувальних для аерокосмічної та авіаційної промисловості, машинобудування, креативні послуги, туризм.

У МЕРТ, зазначають, що наступними етапами розробки стратегії є розробка і схвалення акта проекту Кабінетом міністрів - у квітні-травні, а також розробка секторальних стратегій і введення механізму моніторингу впровадження стратегій, підбивання підсумків і надання рекомендацій із приводу подальших заходів із реалізації експортної стратегії - у другій половині 2017 року.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433804
VEhrdlVXMTBSMFF3VEVoU2JIUkRlVXg1TDFGcmRFTlRNRW81T0RCTUwxSm5Ua01yTUV4NlVYVk9SMEl3VEhaUmRuUkRlVEJhWWxKblpFZERNRmw0T0RCS2VsSnNkRU01TUV4WVVYVjBReXN3VEROUmRuUkRPREJaUkZGMmRFTXpNRXhNVVhWT1IwTXdUSEpTWjNjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору