EN|RU|UK
 Політика України
  4270  15

 Згідно із законом уряд не може за нашою ініціативою звільняти членів НАЗК, - Петренко

Терміни подання декларацій для "другої хвилі" продовжили до 1 травня.

Як передає Цензор.НЕТ, міністр юстиції України Павло Петренко прокоментував ситуацію зі збоями системи е-декларування.

"Я хочу звернутися до тих чиновників, які не подавали декларації минулого року і цього подають їх вперше. Термін подання ваших декларацій продовжено до 1 травня", - сказав міністр.

Також Петренко звернувся до декларантів "другої хвилі" з проханням продовжити подання декларацій з 1 квітня для того, щоб розвантажити сайт і дати змогу тим декларантам, які мають подати декларацію в "першій хвилі".

Крім того, Петренко заявив, що "незважаючи на системну бездіяльність НАЗК, система декларування працюватиме". Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів.

За словами Петренка, держава не допустить безпідставного притягнення до відповідальності тих декларантів, які з технічних причин не змогли подати декларації вчасно. У зв'язку з цим, міністр юстиції попросив тих, хто подає декларації, фіксувати невдалі спроби будь-якими доступними способами - зокрема і за допомогою фото.


"Ми будемо вимагати проведення незалежного аудиту НАЗК і його незалежного технічного аудиту", - заявив Петренко.

Також він прокоментував питання про можливу відставку членів і голови НАЗК: "На сьогодні це лише їхня добра воля. Згідно із законом уряд не може за нашою ініціативою звільняти цих посадовців", - сказав Петренко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n433990
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MU9EQktjbEYyZEVkQk1GbG1VWE5PUXpaTWVTOVJkR1JETnpCTVdGRjFkRWRETUZsRVVYWjBRemt3VEROUmRGTkVVWFJPUXpFd1RISlJkVGxEZHpCWlJGSm5PVU41TUV4RVVYWmtRemt3V1RrNE1FcDZVbXgwUXpsS09VZFBNRmxJVW1kdWVsRnVaRU5STUVwbVVXMW5QVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору