EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Фоторепортаж
  2021  16

 Всесвітній банк готовий розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінпідтримки України, - віце-президент СБ Пітерс. ФОТОрепортаж

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з віце-президентами Світового банку Кайлом Пітерсом і Сирілом Мюллером та детально обговорив порядок денний реформ, які проводить український уряд.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

Гройсман високо оцінив рівень співпраці між Україною та Світовим банком, подякував за підтримку у проведенні необхідних перетворень.

"Україна йде шляхом перетворень, реформ і змін. У багатьох секторах ми маємо підтримку експертів Світового банку: від банківської сфери і енергетики - до реформ у соціальній сфері. Мені приємно відзначити, що ми тут достатньо глибоко співпрацюємо, а наш порядок денний - насичений. Беззаперечно, ми надаємо особливого значення співпраці зі Світовим банком і зацікавлені у тому, щоб ефективно продовжувати її і надалі", - підкреслив голова українського уряду.

Всесвітній банк готовий розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінпідтримки України, - віце-президент СБ Пітерс 01

Гройсман повідомив також керівникам Світового банку про першочергові завдання й пріоритети уряду в реформуванні держави.

Також читайте: Наше завдання - за 5-7 років навести лад на автошляхах, - Гройсман

"Кабінет Міністрів України концентрується над підготовкою і проведенням реформи пенсійної системи, що забезпечить її справедливість, бездефіцитність Пенсійного фонду у середньостроковій перспективі та підвищення пенсій", - зазначив він.

Всесвітній банк готовий розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінпідтримки України, - віце-президент СБ Пітерс 02

"Мене дуже цікавить 2017 рік із точки зору зменшення дефіциту Пенсійного фонду. Це важливо, тому що зміна системи заробітних плат, відрахувань, розширення кола платників і підвищення відповідальності вже дають свої позитивні сигнали. За 2 місяці ми бачимо дуже позитивну динаміку", - наголосив Прем'єр-міністр.

Також на порядку денному уряду - підготовка і проведення земельної реформи та публічної приватизації, концепцію та зміст яких розробляли за участю та підтримки експертів Світового банку.

Всесвітній банк готовий розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінпідтримки України, - віце-президент СБ Пітерс 03

Своєю чергою віце-президенти банку Кайл Пітерс і Сиріл Мюллер відзначили помітний прогрес, досягнутий українським урядом упродовж останніх 8 місяців щодо стабілізації економіки, відновлення економічного зростання, підвищенні мінімальної заробітної плати.

Вони також запевнили в готовності Світового банку підтримувати Україну на шляху перетворень.

Всесвітній банк готовий розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінпідтримки України, - віце-президент СБ Пітерс 04
Фото: Гройсман/Facebook

"Ми готові продовжувати нашу співпрацю, спрямовану на підтримку реформ, які проводить український уряд, а також розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки України", - сказав віце-президент Світового банку Кайл Пітерс.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що в Кабінету Міністрів поки немає остаточного варіанту проведення пенсійної реформи. Обговорення триває.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p434114
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhZNVF6RXdURE5TWjJSSFZ6Qk1OMUYyWkVNeE1GbEVVWFZJZWxGMk9VTXhNRXd6VW1ka1IxY3dURzVSZG1SRGQwbE9SMEV3VEZoU2FFNURLekJaUkZGMlRrTjNaazVETHpCTVdGSm5Ua014TUV4NlVYWjBRM2t3VEdwUmRtUkROR1pPUXk4d1dVUlJkVTVEZVRCTVJGSm5kRU0wTUV4bVVYTk9SMGN3V21KU2FqTjZVbWRPUXpFd1dWUlJkblJIUVRCTWVsRjFTSHBSYjJSRGVUQmFZbEpuZEVNck1FeE1VWFZPUXpWSlRrTjRNRXhFVVhaa1F6WT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору