EN|RU|UK
 Політика України
  1639  15

 Мін'юст розпочав підготовку законопроекту про зміни в роботі НАЗК і новому конкурсному відборі керівництва агентства

Мін'юст розпочав роботу над змінами до законодавства, що регулює діяльність НАЗК.

Міністерство юстиції за дорученням прем'єр-міністра, яке було дано в ході вчорашнього засідання уряду, почало розробку законопроекту, який забезпечить нормування роботи Національного агентства з питань запобігання корупції і дасть можливість провести конкурси на керівні посади цього органу, сказано в повідомленні Мін'юсту, передає Цензор.НЕТ.

"Пропозиції щодо законодавчих змін будуть представлені найближчим часом і обговорені з громадськістю", - сказано в повідомленні.

Також читайте: Єдиним варіантом "перезавантаження" НАЗК є відставка Корчак, - член агентства Рябошапка

Міністерство юстиції зазначає, що розроблені зміни повинні забезпечити повне перезавантаження НАЗК і якнайшвидше проведення конкурсного відбору керівництва агентства.

Також Міністерство юстиції зазначає, що, незважаючи на збої і проблеми з роботою реєстру, все декларанти повинні подати свої декларації відповідно до закону.

"Ми не маємо права допустити дискредитації системи електронного декларування та, відповідно, всієї антикорупційної політики держави", - резюмували в Мін'юсті.

Читайте також: Нове керівництво НАЗК має бути набрано з участю представників ЄС і США, - Єгор Соболєв
Источник: https://ua.censor.net.ua/n434163
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYUmtRemN3VEZoUmRYUkhRekJaUkZGMmRFTTVNRXd6VVhSVFJGRjBUa014TUV4eVVYVTVRM2N3V1VSU1p6bERlVEJNUkZGMlpFTTVNRms1T0RCS2VsSnNkRU01U2psSFR6QlpTRkpuYm5wUmJtUkRVVEJLWmxGdFp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору