EN|RU|UK
 Суспільство, Технології
  19382  80

 Уже завтра глядач може не знайти "112 Україна" в сітці каналів, - директор телеканалу

Супутник Amos-2, який забезпечував мовлення каналів, буде знятий з орбіти. І тепер подальша можливість перегляду телеканалів, серед яких "112 Україна", в першу чергу, в руках самих глядачів.

"Супутник "Амос-2" після тривалої і бездоганної служби, досяг того моменту, коли ми змушені зняти його з орбіти", - відзначає старший віце-президент з продажу "Spacecom" Джейкоб Керет.

Директор телеканалу "112 Україна" Юрій Будяк також коментує ситуацію: "Найближчим часом трансляція каналу за старими параметрами буде припинена. І дуже важливо, щоб всі, хто дивиться нас через супутник, встигли поміняти налаштування прийому каналу. Зараз ми максимально інформуємо наших глядачів про тому, як це зробити, в які терміни. Наш глядач - це головне, і ми хочемо, щоб перехід на новий супутник був для нього максимально комфортним ".

Вже з 1 квітня сигнал з супутника Amos-2 буде не доступний. Щоб і далі дивитися канали через супутник, глядачі повинні максимально оперативно переналаштовувати свої ТВ-тюнери на Amos-3. Як це швидко зробити, можна дізнатися з відео.

Тепер технічні параметри для прийому сигналу "112 Україна" такі:

- супутникова ретранслятор: AMOS-3;

- Орбітальна позиція - 4 ° Зап.д.

- формат передачі: MPEG-2;

- модуляція: DVB-S;

- частота: 11, 140 МГц;

- поляризація: H (горизонтальна);

- швидкість цифрового потоку: 30,000 мега-символів за секунду;

- FEC - 3/4.

Зазначаємо, що в разі проблем з трансляцією телеканалу можна зателефонувати в call-центр " 112 Україна " (044) 389 5 112. Прямий ефір каналу як і раніше можна дивитися на сайті 112.ua і на youtube.com.


Першоджерело: 112.ua


Новина публікується на правах реклами

Источник: https://ua.censor.net.ua/n434327
VEhrdlVtZDBRekV3VEhaUmRHUkRlREJNUkZKb09VTXhNRXd6VVhaa1IxQk1lUzlTWjJSSFJEQk1MMUpuT1VkRE1Fd3pVWFZPUXpZPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору