EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  19183  29

 Окупанти в Севастополі вирішили відшкодувати вартість націоналізованого майна

Голова окупаційного "уряду Севастополя" Дмитро Овсянников схвалив проект місцевого закону про особливості регулювання майнових і земельних відносин на території міста.

"Проект розроблено задля виконання доручень уряду Російської Федерації. Його спрямують на розгляд у Законодавчі збори міста", - цитує "чиновника" Цензор.НЕТ із посиланням на "уряд Севастополя".

Про положення законопроекту розповів "директор департаменту з майнових і земельних відносин" Рустем Зайнуллін. "Важливо забезпечити ухвалення нормативних актів, спрямованих на відшкодування вартості майна у зв'язку з припиненням прав колишнього правовласника і виникненням права власності у міста Севастополя. Йдеться про відшкодування вартості націоналізованого майна", - сказав він.


Проект закону, за його словами, узгоджено з Міністерством економічного розвитку РФ і Головним правовим управлінням. Депутати "Законодавчих зборів" звернули увагу "членів уряду" на відсутність у Севастополі законів, що регулюють питання націоналізації майна.

"Урегулювання питання - пряме доручення уряду Росії. Севастополь повинен зробити це слідом за Республікою Крим. У нас визначено склад майна, яке було націоналізовано. Йдеться про мережу заправок і майновий комплекс Севморзаводу. Після ухвалення закону буде виявлено повний список майна", - пояснив "заступник губернатора" Ілля Пономарьов.

Також читайте: Окупанти проводять спецоперацію в Севастополі проти переселенців із зони АТО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n434365
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGME9VTjNNRXh5VVhaMFF6a3dURGRSZGpsSFFUQk1OMUYwWkVNMk1GbEtPREJNY2xGMmRFTTRNRXd2VVhSa1F6a3dXVWhSYzA1SFJ6QmFZbEpzTTNwUmRtUkRkekJaWWxKc2RFTXJNRXd6VVhOT1F6Y3dXbUpSZERsRGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURZVEJaUkZGMVRrTTRaazVEYURCTVdGRnpkRU4zTUZsSVVtZDBReXN3VEM5UmRuUkROekJaZHowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору