EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  2185  34

 Середній вік пасажирських вагонів в Україні - 29,3 року, - представник "Укрзалізниці" Романків

Середній вік пасажирських вагонів в Україні - понад 29 років.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив директор з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ "Укрзалізниця" Ігор Романків в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"На сьогодні інвентарний парк становить 5119 вагонів, він зменшився в порівнянні з минулим роком на 107 вагонів. Вагони, які експлуатуються з терміном понад 28 років, становлять 65,3% нашого парку. Середній вік вагонів - 29,3 року, це дуже багато. На сьогодні маємо великий знос і тому починаємо реалізацію програми оновлення рухомого складу. Якщо не вжити термінових контрзаходів, через кілька років у нас не буде чим возити пасажирів", - сказав він.

Читайте також: План ремонту вагонів провалено, - Бурбак про роботу "Укрзалізниці"

За його інформацією, з обороту цього року буде виведено 279 вагонів. "Це 15 поїздів, досить багато. Це означає, що ми не зможемо призначити 15 додаткових поїздів. Але ми намагаємося оперативно перекрити ці недоліки за рахунок оборотних поїздів, наприклад, як у Білорусі, - перевезення вдень нічними поїздами, щоб не було простою", - розповів Романків.

У 2017 році, за його словами, планується закупити 50 нових вагонів і капітально відремонтувати 200. "З 50 нових вагонів ми вже отримали 12, чекаємо ще 38 вагонів. Тендер був оголошений у лютому", - сказав він.

"Згідно з планом, нам треба купити не менше 1 тис. вагонів за 5 років. Якщо один вагон у середньому коштує $ 1 млн, то потрібно $ 1 млрд на п'ять років, або $ 200 млн на рік. Це без швидкісного рухомого складу", - поінформував чиновник.

Також читайте: "Укрзалізниця" оголосила конкурс на кращий дизайн-проект інтер'єру пасажирського вагона


Источник: https://ua.censor.net.ua/n434369
VEhrNGRrdzVSMEl3V1V4UmMwNUhRekJNYWxKblpFZERNRXhxVVhWMFEzZG1Ua041TUV4RVVYTTVReXN3VEROUmRVaDZVVzg1UXpZd1dVUlJkRGxEZHpCTWRsSnNkRU16TUV3elVYVk9SMGN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору