EN|RU|UK
 Суспільство
  3410  54

 "Радянська система інтернатів недружня до дітей", - Порошенко провів засідання Нацради реформ з питань освіти, в тому числі інклюзивної

Сьогоднішнє засідання Національної ради реформ було присвячено реформі освіти.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуці Порошенка.

У тексті зазначають: "Питання, які ми розглядаємо на засіданні Нацради реформ - надзвичайно важливі. Це ніщо інакше, як проектування нашого майбутнього. Адже воно повною мірою залежить від того, який освітній код ми зможемо передати молодому поколінню, що йде нам на зміну. Поколінню, яке позбавлене комплексів та забобонів, які свого часу триножили нас з вами".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Нацрада реформ розгляне питання реформування середньої освіти та розвитку інклюзивної 31 березня

У твіттері Президента зазначено: "Близько 10 млн громадян навчають та навчаються, тому освіта є топ-пріоритетом держави.

Україна має розгалужену мережу загальноосвітніх навчальних закладів, але і по формі, і по суті вона не відповідає сучасним вимогам.

Слід забезпечити рівний доступ до якісної освіти всім дітям незалежно від місця проживання, соціального статусу чи фізичних можливостей.

Держава повинна піклуватися про всіх дітей, а 10% із них складають діти з особливими потребами. Усі розвинені країни перейшли на інклюзивну освіту і довели, що це лише підвищує ефективність навчання і допомагає соціалізуватися.

Тому окремим пунктом засідання Нацради реформ ми сьогодні розглянемо питання про розвиток інклюзивної освіти в Україні.

Радянська система інтернатів недружня до дітей, недружня до родини і недружня до держави.

Об'єднавши зусилля можемо за короткий термін досягти того, щоб кожна дитина-сирота, яка живе в інтернаті, знайшла люблячу сім'ю.

Якщо потрібно збудувати 800 будинків в громадах для того, щоб кожна дитина-сирота проживала в родині, - ми це маємо зробити".

Дивіться також: Україна зарекомендувала себе у світі як держава з дуже високим науковим потенціалом, - Порошенко. ВІДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n434397
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF5c3dXVWhSYzNSSFZ6QlpURkZ6U0hwUmJtUkRkekJaWWxKc2RFTXJNRXd6VVhOT1F6Y3dXWHBSZG1SRGQwbE9SMEV3VEVSUmRFNURkMGxPUjBFd1RGaFNhRTVES3pCWlJGRjJRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору