EN|RU|UK
 За кордоном
  20194  69
Матеріали за темою:

 Санкції за окупацію Криму діятимуть доти, поки РФ не поверне півострів Україні, - Тіллерсон

Державний секретар США Рекс Тіллерсон під час свого першого візиту в штаб-квартиру НАТО в Брюсселі виступив із заявою на підтримку України в її боротьбі з російською агресією.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

У тесті заяви зазначають: "Три роки тому агресія Росії проти України поставила під сумнів самі основи безпеки і стабільності в Європі. Тривалі ворожі дії Росії та окупація ставлять під загрозу наше спільне бачення цілісної, вільної і мирної Європи.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Ми отримали дуже чіткий і сильний меседж солідарності з Україною", - Клімкін про засідання Комісії Україна-НАТО

Країни-члени НАТО висловлюють рішучу підтримку суверенітету і територіальній цілісності України. Ми були і будемо проти дій Росії, спрямованих на зміну кордонів України.

Ми дякуємо Німеччині і Франції за наполегливість у пошуку дипломатичного рішення кризи, що триває у східній Україні, в "нормандському форматі". Ми маємо намір продовжувати надавати підтримку зусиллям цих країн, щоб прискорити виконання Мінських угод. Єдність НАТО має вирішальне значення для пошуку політичного вирішення цього конфлікту.

Ми маємо намір і далі закликати Росію до виконання зобов'язань, які ця країна взяла на себе в Мінську. Санкції США залишаться в силі доти, поки Москва не поверне назад усе те, що змусило нас ввести ці санкції.

Ми з тривогою відзначаємо ескалацію насильства на лінії зіткнення та атаки на об'єкти цивільної інфраструктури з боку сепаратистів, підтримуваних Росією, які збільшують ризик гуманітарної катастрофи.

Також читайте: Суверенітет і територіальну цілісність України й надалі порушують агресивні дії Росії, - Столтенберг

Ми закликаємо Росію використовувати свій вплив на сепаратистів, щоб змусити їх зупинити насильство, припинити нападати та погрожувати спостерігачам ОБСЄ і надати їм доступ, необхідний для виконання покладеної на них місії.

Пов'язані з Кримом санкції повинні залишатися в силі доти, поки Росія не поверне Україні контроль над півостровом.

Сполучені Штати продовжують закликати Україну подвоїти зусилля з проведення непростих реформ, спрямованих на викорінення корупції, підвищення прозорості в судовій системі, зміцнення банківського сектора, а також проведення реформи корпоративного управління і приватизацію державних підприємств. Ми повинні продовжувати підтримувати Україну на шляху реформ.

Читайте також: Зустріч комісії Україна-НАТО відбудеться в Брюсселі

Російська агресія проти України не зменшилася. Цей саміт є яскравим свідченням політичної підтримки НАТО для України. Я закликаю вас зробити цю підтримку більш відчутною своєю єдністю щодо санкцій та індивідуальним внеском у цільові фонди НАТО-Україна.

Ми разом підтримаємо Україну в її зусиллях, спрямованих на захист своєї суверенної території, зміцненні економіки та проведенні реформ. Як сказав президент Трамп, кожна країна має право визначати своє власне майбутнє, і ми повинні допомогти українському народові зберегти це священне право".

Також читайте: Тіллерсон обговорить із союзниками по НАТО ситуацію в Україні та виконання Мінських домовленостей, - Держдепартамент США
Источник: https://ua.censor.net.ua/n434408
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIa3ZVVzkwUjFjd1RIWlJkVGxETVRCWlJGSm5aRU1yTUV3d2RrdzVSMEl3VEVSUmRtUkROakJaWWxKc2RFZFlaazVEWkRCS1JGRnZkRU5sWms1RGFEQkxhbEZyUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору