EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  95981  381

 Конгрес ЄНП прийняв Резолюцію про створення "плану Маршалла" для України, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що на Конгресі Європейської народної партії було прийнято рішення про розробку довгострокового плану допомоги Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Порошенко зазначив: "Чудова звістка з Мальти за результатами мого візиту для участі в Конгресі Європейської народної партії.

Щиро дякую родині ЄНП за схвалення за ініціативою наших литовських партнерів дуже важливої Резолюції про розробку довгострокового плану підтримки України, так званого "Плану Маршалла для України"!

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Україна веде гібридну війну проти російських військових, терористів, пропаганди, хакерів, корупції та абсолютного обману", - Порошенко

Ця Резолюція - це доказ рішучості найвпливовішої політичної родини Європи у підтримці нашої держави на шляху реформ і прагненні всіма можливими засобами допомогти Україні реалізувати її євроінтеграційні прагнення і досягти відповідності Копенгагенським критеріям членства в ЄС відповідно до статті 49 Договору про Європейський Союз. Іншими словами, Європейська народна партія визнала європейську перспективу України і готова у конкретний спосіб допомогти нам досягти цієї стратегічної мети.

З нетерпінням очікую на подальші кроки європейських партнерів із реалізації ідеї створення "Плану Маршалла для України" і буду готовий обговорити це питання під час наступних контактів з лідерами інституцій та держав-членів ЄС

Також читайте: "Російська дезінформація підриває західну демократію", - Саміт Європейської народної партії прийняв таку резолюцію, - Ірина Геращенко

Я також вдячний за чітке засудження з боку Європейської народної партії триваючої агресії Російської Федерації проти України. Високо ціную підтверджену в резолюції тверду підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави з боку Європейської народної партії, а також рішучість продовжувати політику невизнання спроби анексії Криму та здійснення санкційного тиску на Росію до повного виконання Мінських угод та відновлення контролю Україною над українсько-російським державним кордоном.

Повністю поділяю чітку обумовленість подальшої нормалізації відносин між Європейським Союзом та Росією з припиненням російської агресії проти України.

Як я наголошував під час свого виступу на Конгресі, "без миру та стабільності в Україні не може йти мови про безпечне і процвітаюче майбутнє Європи. Маємо об'єднати наші зусилля для повернення Донбасу і Криму в Україну і для вигнання російського агресора з України".

Читайте також: Порошенко: "З Президентом Європейської народної партії Джозефом Долем скоординували шляхи посилення міжнародного тиску на Російську Федерацію"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n434419
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF5OHdXbUpSZEU1SFF6QlpSRkYxVGtNNE1FeHlVWE5JZWxGb1RrTmtNRW81T0RCS2VsRnpUa00zTUZsNlVtZDBRM2M9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору