EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  9649  86

 Закритий ПДВ - це останнє від залишків "азаровщини", - Порошенко про автоматичний реєстр відшкодування податку

Під час засідання Національної ради реформ Президент Петро Порошенко наголосив на тому, що створення та запуск єдиного автоматичного реєстру відшкодування податку на додану вартість розширить можливості боротьби з корупцією та підвищить довіру бізнесу і громадськості до дій влади.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначають: "
Коли в прозорому режимі, під прожекторами громадськості з'явиться можливість публічно проконтролювати ці процеси", - заначив Петро Порошенко та додав, що всі зацікавлені в тому, щоб навести порядок в цьому питані, бо це, зокрема збільшить і надходження до бюджету.

"Починаючи з 1 квітня все суспільство, нарешті, - бізнес, громадські активісти, - побачать відкритий реєстр ПДВ. Це те, чого вони не чекали 25 років. Це була таємниця за сімома печатками. Це було останнє від залишків "азаровщини", які на цьому заробляли і робили політичну корупцію", - зазначив Глава держави.

Президент висловив переконання, що і він, і Уряд, і Парламент забезпечать ефективне виконання цієї норми закону, яка була внесена, підтримана парламентом, і починає, нарешті, працювати.

"Електронний реєстр дозволив прибрати "податкові ями", в які просто вкидувалось ПДВ з повітря. Бралося ні звідки, і напряму кралося з держави", - підкреслив Петро Порошенко. Він зауважив, що серед маніпуляцій з ПДВ, використовувалась схема за якою, наприклад в Україну завозились банани і продавались за готівку. Потім по документам передавались на фірму-транзитера і "перетворювались" на будівельні матеріали, а держава мала відшкодувати ПДВ.

Глава держави переконаний, що зупинити маніпуляції з відшкодуванням податку на додану вартість можливо лише тоді, коли Державна фіскальна служба разом з Міністерством фінансів, завдяки прозорому механізму, отримає право зупиняти підозрілі операції з повернення ПДВ".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко розраховує на запуск єдиного реєстру заяв на відшкодування ПДВ з квітня в тестовому режимі, з липня - в повному обсязі
Источник: https://ua.censor.net.ua/n434433
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEyWXdTbFJSYTJjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору