EN|RU|UK
 Політика України
  100058  405

 "Я вважаю, що свою місію повністю виконала", - Гонтарева про свою відставку

гонтарева

На позиції керівника Національного банку України повинен працювати справжній професіонал, банкір, технократ, не політик, і Валерія Гонтарева вже запропонувала декілька кандидатур свого наступника.

Як передає Цензор.НЕТ, про це глава Нацбанку Валерія Гонтарева розповіла в інтерв'ю Укрінформу.

"Я ніколи не говорила, що працюватиму у центральному банку все життя. Я вважаю, що свою місію повністю виконала. По-перше, країна перейшла на гнучкий валютний курс та започаткувала нову монетарну політику інфляційного таргетування. По-друге, ми очистили банківську систему від неплатоспроможних банків та посилили її стійкість на майбутнє. А також ми зробили повну трансформацію Національного банку в потужну модерну інституцію, перебудувавши всі процеси. Тому я візьму час на відпочинок і дуже хочу провести його з моєю родиною. Поки що я навіть не хочу думати про нову роботу, а далі побачимо", - розповіла Гонтарева.

Читайте також: "Один великий олігарх особисто погрожував мені", - Гонтарева

На питання про те, кого вона бачить своїм наступником, глава НБУ відповіла: "Незмінність обраного шляху - запорука успішності нашої країни та підтримки наших міжнародних партнерів. Для фінансових ринків важлива послідовність та деполітизованість, технократичність.
На цій позиції має працювати справжній професіонал, банкір, технократ, не політик. Таке моє бачення, я вже запропонувала кілька кандидатур свого наступника. Але вибір, безумовно, за Президентом".
Також читайте: "Ще рано для прощальної вечірки. Я оголошу про те, що йду, за місяць", - Гонтарева про свою відставку
Источник: https://ua.censor.net.ua/n434466
VEhrdlVXczVReXN3VEROU1ozUkRkekJaUkZGMFpFTjVNRXhCZGt3NVEza3dXbUpSZEU1SFFqQlpURkZ6VGtONU1FeHlVWE5JZWxGdVpFTlNNRXROUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору