EN|RU|UK
 Політика України
  911  4

 Рада на цьому пленарному тижні має намір розглянути 75 законопроектів, серед них - нова редакція закону про КС і переформатування Рахункової палати

Верховна Рада має намір розглянути близько 75 законопроектів 4-7 квітня.

Про це йдеться в розкладі засідань парламенту на 7-4 квітня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

4 квітня депутати планують почати з питань транспорту, зокрема в першому читанні законопроект №4246, яким пропонується ввести пріоритет для автомобілів, що рухаються по колу, на перехрестях з круговим рухом.

Також на порядку на цей день варто блок питань енергоефективності та житлово-комунального господарства, зокрема в другому читанні законопроект №1581-д про житлово-комунальні послуги.

Крім того, Рада має намір розглянути в другому читанні законопроект №4493 про ринок електроенергії.

На вечірньому пленарному засіданні 4 квітня парламент має намір зайнятися переформатуванням Рахункової палати.

5 квітня парламент планує почати із законопроекту №0137 про ратифікацію протоколу про внесення змін до угоди зі Швейцарією про міжнародні перевезення пасажирів і вантажів.

Крім того, в цей день планується розглянути питання спорту і молодіжної політики, зокрема законопроект №5616, яким пропонується ввести поняття "службово-прикладний і військово-прикладний спорт".

6 квітня Рада почне з другого читання і законопроектів №2309-д про дозвіл реорганізувати заклади охорони здоров'я в комунальні та казенні некомерційні підприємства, а також №5336-1 про Конституційний Суд.

Також на порядку денному у другому читанні стоять законопроекти №3726 про законодавче закріплення приватної детективної (розшукової) діяльності, а також №2018 про дозвіл громадянам України, які досягли 16 років, на власний розсуд змінювати по батькові.

7 квітня в парламенті відбудеться Година запитань до уряду.

Нагадаємо, 9 серпня 2015 року набрав чинності новий закон "Про рахункову палату".

Згідно з ним, Рада повинна була в двомісячний термін призначити новий склад Рахункової палати.

Комітет з питань бюджету оголосив конкурс, підсумки якого були підбиті в березні 2016 року.

Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді 30 кандидатів на посади членів Рахункової палати і не рекомендувати парламенту 36 кандидатів.

Серед кандидатів - депутати Ради Олександра Кужель (фракція "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"), Руслан Лук'янчук ("Народний фронт") і Валерій Пацкан ("Блок Петра Порошенка").

Комітет також рекомендував до призначення депутата від БПП Оксану Продан, проте вона вирішила відкликати свою кандидатуру.

Відбір на посади членів палати Рада проводить шляхом відкритого рейтингового голосування по кожному кандидату окремо.

Рада призначає членів Рахункової палати списком, визначеним за підсумками рейтингового голосування, мінімум 226 голосами.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n434653
VEhrNGRrdzVRMU13UzBJNE1FcHlVVzlZZWxGdlRrTjNNRmxZVW1jNVF6a3dUSEpSZG5SRGVUQk1RV2N3VEM5UmMwNUROekJNUkZKbmRFTjM=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору