EN|RU|UK
 Політика України
  3377  57

 Порошенко ініціює створення робочої групи з напрацювання змін до Закону про е-декларування, - Герасимов

Представник Президента України, народний депутат фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов повідомив Погоджувальній раді лідерів парламентських фракцій і голів комітетів, що за результатами зустрічі Президента України з представниками громадськості, після прийняття Верховною Радою України Закону України 6172 про внесення змін до Закону "Про запобігання корупції "з електронного декларування, було ухвалено рішення про створення робочої групи з напрацювання змін до цього Закону.

"Президент України делегує в цю робочу групу своїх представників, зокрема, заступника Глави Адміністрації Президента Дмитра Шимківа, фракція "Блоку Петра Порошенка" готова делегувати своїх представників", - сказав представник Президента України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу БПП .

За словами Артура Герасимова, Глава держави звернувся до представників громадськості взяти участь у цій робочої групи. "Вважаю, що до напрацювання змін повинен приєднатися і Ярослав Юрчишин з Transparency International, і Віталій Шабунін з Центру протидії корупції, Тарас Шевченко з РПР та інші. Також прошу всі фракції і групи визначитися і делегувати своїх представників до цієї робочої групи, ініційованої Президентом України", - сказав народний депутат.

Нагадаємо, 27 березня Президент Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації. У зв'язку з тим, що зобов'язання заповнювати електронні декларації для членів антикорупційних громадських організацій з'явиться з 2018 року, Порошенко підтримав необхідність створення робочої групи з участю представників громадських організацій, Адміністрації Президента і депутатів Ради для узгодження змін до відповідного закону.

Також, законом встановлюється, що дія закону "Про запобігання корупції" не поширюється на курсантів вищих навчальних військових закладів, а також вищих навчальних закладів, у яких є військові інститути, факультети і кафедри військової підготовки. Також подавати декларацію не будуть мобілізовані військові і військовослужбовці-контрактники рядового, сержантського, старшинського, молодшого офіцерського.

Суб'єкти декларування, які не мали можливість подати до 1 квітня декларацію за місцем військової служби в зв'язку з мобілізацією, безпосередньою участю в бойових діях або направленням до інших держав, подають декларацію протягом 90 днів з дня завершення служби або прибуття в місце проходження служби.

Військові рядового, сержантського, старшинського, молодшого та старшого офіцерського складів не вказують в деклараціях відомості про місце роботи (проходження служби).

Відповідні норми передбачені і для військових Державної прикордонної служби.

При цьому від подачі декларації не звільняються військові, котрі служать у військових комісаріатах.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n434692
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyTUVvdlVYWjBSMEV3VERkU2FVNURNVEJNTTFGMWRFTXJaazVEVkRCTVdGSm5Ua04zTUZsSVVYVk9Remd3VERkUmMyazRkakJNV0ZGMU9VTXhNRXh5VW1kMFIwRXdURGRSZG1SRE9UQk1WV2N3VEZSUmRHUkROakJNZGxGelRrZEJNRmxRVVhOMFEzY3dURE5SZG1SSFVHWk9RMU13UzBJNE1Fb3pVV3RPUTFnd1NtODk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору