EN|RU|UK
 Суспільство
  7973  34

 Розроблено план переходу до 100-відсоткової переробки відходів, - Семерак

Проект Національної стратегії поводження з відходами, який зараз винесено на громадське обговорення, передбачає перехід до стовідсоткової переробки відходів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

"У багатьох країнах перероблені відходи давно стали повноцінним ресурсом міжнародної торгівлі та джерелом отримання тепло- та електроенергії. Поки що в Україні лише мала частка людей розуміє, що сміття - цінна сировина, а не непотріб", - зазначив Остап Семерак і навів приклад Швейцарії, де переробляється майже 100% відходів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кличко: Ми наразі ведемо переговори, щоб побудувати два сміттєпереробні комбінати

"Українське законодавство попросту не зобов'язувало 25 років переробляти сміття. Був лише один спосіб утилізації - захоронення. Зокрема, проектом Національної стратегії поводження з відходами, який розроблений та зараз широко обговорюється, передбачено не лише банальне зменшення кількості полігонів ТПВ, але й план переходу до 100% переробки відходів", - сказав Семерак.

"Ми пропонуємо розділяти сміття вдома на два види, а потім відсортовувати його на сортувальних лініях та використовувати максимально вторинну сировину замість захоронення її на полігонах", - розповів чиновник.

Також читайте: У Києві з'явилися пункти прийому зношених шин
Источник: https://ua.censor.net.ua/n434770
VEhrdlVXOWtRekV3VEhwUmRHUkhRVEJNUkZGMWFUaDJNRmxJVVhaT1IxY3dXVXhTWjNSSFVHWk9ReTh3V1VSUmRuUkRNVEJNY2xKbmRFTTBaazVES3pCTVNGRnpPVU1yTUV4TVVYWjBSMEV3VEZoUmRtUkRPVEJaT1Rnd1RFeFNiSFJETURCWldGRjJkRU13TUV4blBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору