EN|RU|UK
 Політика України
  4697  27

 Україна прогресує на шляху демократії, - доповідь Freedom House

Американська правозахисна неурядова організація "Freedom House" оприлюднила доповідь про стан демократії в колишніх посткомуністичних країнах.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, у доповіді йдеться, що в Центральній та Східній Європі, на Балканах та в Євразії нині країн з авторитарними режимами більше, ніж країн з усталеною демократією.

Україну в цьому дослідженні названо винятком у все більш авторитарному регіоні.

"У нашому дослідженні ми побачили, що Україна продовжує прогресувати у 2016 році, але водночас існують серйозні тривожні ознаки, що стара гвардія все ще може перемогти реформи", - зазначив директор проекту "Країни в перехідному періоді" Нейт Шенкан.

Читайте також: Freedom House проти обов'язкового подання е-декларацій членами антикорупційних громадських організацій: "Закон, вочевидь, порушує стандарти Ради Європи"

На пострадянському просторі лише Україна, Молдова, Грузія та Вірменія не належать до країн із усталеними авторитарними режимами. Киргизстан через політику президента Алмазбека Атамбаєва дослідники зарахували до авторитарних країн, хоча ще рік тому він був в одному списку з Україною.

Доповідь під назвою "Країни в перехідному періоді" оприлюднюють щороку, починаючи з 1995. Звіт охоплює 29 посткомуністичних країн колишнього Радянського Союзу, а також Центральної, Східної Європи та Балкан. На стан демократії, йдеться в доповіді, у 2016 році негативний вплив справили вихід Великої Британії з Євросоюзу та вибори в США.

Також читайте: Freedom House підготувала звіт про ситуацію з правами людини і демократією в окупованому Криму
Источник: https://ua.censor.net.ua/n434823
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRrNURLekJNY2xKblRrTjNNRmxNVW14MFIxQm1SVnA1V2xkV2EySXlNR2RUUnpreFl6SlZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору