EN|RU|UK
 Політика України
  3432  95

 Гройсман: "Реформа освіти має стати ключовою в Україні"

На думку Прем'єра, настав час, коли ключовою реформою в Україні має бути реформа освіти.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час конференції "Професійна освіта і підготовка робітничих кадрів: сприяння соціально-економічному та регіональному розвитку України".

"Глибоко переконаний у тому, що настав той час, коли ключовою реформою повинна бути реформа освіти ... Хочу зазначити, що у 2017 році ми повинні провести досить професійно і якісно 5 ключових реформ для нашої країни. Це пенсійна реформа, реформа, яка пов'язана з реформою охорони здоров'я, зміною системи охорони здоров'я, це питання освіти, зокрема питання створення ринку й обігу земель в інтересах України і питання продажу або приватизації державних активів", - сказав Гройсман.


Він додав: "Серед 5 ключових завдань, які будуть забезпечувати нам і соціальну справедливість, і макроекономічну стабілізацію, є якраз питання освіти. Освіта, її якість мають ключове значення для подальших успіхів України".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n434849
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaMFIwSXdURXhTYkhSSFF6Qk1Ramd3V1VSUmRHUkhSVEJNTjFKblRrTTRNRXhuUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору