EN|RU|UK
 Економіка
  20311  55

 Ярославський купує ІНГО Україна, - прес-реліз DCH

DCH Олександра Ярославського підтвердила факт купівлі бізнесменом компанії ІНГО Україна, повідомляє прес-служба групи.

"Станом на сьогодні вже підписані документи щодо купівлі 25% -го пакета акцій, завершуються формальні процедури щодо закриття угоди. Подальша стратегія DCH щодо цього активу спрямована на збільшення частки до 100%", - говориться в офіційно поширеному DCH прес-релізі, пишуть Українські новини.

Власник і президент DCH Олександр Ярославський так прокоментував своє нове придбання: "Чому купив? Тому що економіку треба піднімати, а в країну інвестувати. Зовнішні інвестори не прийдуть, якщо не побачать, що всередині є життя, що український бізнес не тікає, а вкладає. А чому ІНГО? У січні вдалося запустити ХТЗ, виробничий процес налагодили, трактори почали сходити з конвеєра - стало нудно - і купили ІНГО. Так актив за активом будемо рухатися і далі".

Як відомо, група DCH Олександра Ярославського за 20 років роботи в Україні успішно займалася розвитком різних інвестиційних проектів, серед яких "УкрСиббанк", Черкаський "Азот", "Київстар" і ін. Інвестиції Олександра Ярославського тільки в розвиток Харківського регіону перевищили $ 1 млрд., з них $ 300 млн. - в підготовку інфраструктури Харкова до Євро-2012. Попереднім придбанням бізнесмена є Харківський тракторний завод, який після 10-місячного простою почав роботу напередодні православного Різдва поточного року.

"ІНГО Україна" - одна з найстаріших і найбільших українських страхових компаній, стабільно входить до лідерів ринку за сумами страхових виплат, обсягом страхових премій та величиною власних активів. Має 28 видів ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, розгалужену філіальну мережу, обслуговує і роздрібних, і корпоративних клієнтів. В кінці 2016 року Рейтингове агентство "IBI-Rating" підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг компанії на рівні uaАА (найвища надійність) з прогнозом "стабільний".


Ярославський купує ІНГО Україна, - прес-реліз DCH 01
Олександр Ярославський. Фото: прес-служба Міжнародного аеропорту "Харків"Источник: https://ua.censor.net.ua/n434904
VEhrdlVYSTVSMEV3VERkU1oyUkROekJNUkZGemRFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsRE5qQk1OMUYyVGtNdk1FeEVVWFprUjFjd1dUZzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору