EN|RU|UK
 Суспільство
  2147  10

 МВС уклало з главою Нацполіції Князєвим контракт на п'ять років

Відповідно до ст. 63 Закону України "Про Національну поліцію" і результатів консультативного конкурсу, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков уклав з главою Національного поліції України Сергієм Князєвим контракт про проходження служби.У повідомленні зазначається: "Така новація в законодавстві значно посилює позиції керівника поліції як практичної структури, гарантує захист, зменшує тиск і залежність від політичної ситуації в країні.

Відповідно до контракту, Сергій Князєв призначений на посаду строком на п'ять років і добровільно бере на себе обов'язки проходити службу в поліції.

За умовами контракту глава Нацполіції зобов'язується неухильно дотримуватися положень Конституції України, законів та нормативно-правових актів, що регламентують діяльність поліції, професійно виконувати свої посадові обов'язки, не порушувати права та свободи людини, направляти свою діяльність на задоволення потреб населення, а також зосередити зусилля на зростанні рівня довіри до НПУ як основного критерію оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції тощо".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n434911
VEhrdlVXMTBRemt3V1M5UmREbEhWVEJNU1haTU9VTTJNRXczVVhaa1IwTXdXVVJSYzA1RE5qQlpTamd3U2pOUmMwNUhSekJNTDFGMmRFTTNNRnBpVW1oMFIxY3dXVGc5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору