EN|RU|UK
 Політика України
  3315  23

 Корчак просить Верховну Раду організувати міжнародний аудит НАЗК. ДОКУМЕНТ

Глава Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак просить Верховну Раду організувати аудит роботи відомства і реєстру електронних декларацій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона заявила на Facebook.

"Розуміючи, той суспільний резонанс, який виник останнім часом навколо окремих напрямів діяльності Національного агентства, стало зрозуміло, що тільки експертний висновок стосовно нашої діяльності зможе довести безпідставність всіx закидів на адресу нашого органу. Саме тому 3 квітня цього року до Верховної Ради України, як єдиного органу, якому за Законом підконтрольне й підзвітне агентство, було направлено звернення з проханням організувати проведення незалежної зовнішньої оцінки (міжнародного аудиту) ефективності функціонування НАЗК та роботи реєстру е-декларацій", - пише чиновниця.

"В комісію пропоную включити народних депутатів України, міжнародних експертів, представників інститутів громадянського суспільства, а також вітчизняних фахівців у сфері запобігання корупції. Вважаю доречним, якщо до складу такої комісії з проведення незалежного професійного аудиту НАЗК будуть залучені також представники посольств та Представництва Європейського Союзу в Україні", - додала вона.

"Цілком переконана: до висновків незалежного міжнародного аудиту прийняття будь-яких змін до Закону в частині НАЗК буде передчасним і недалекоглядним. Цілком вірогідно, що такі дії можуть поставити агентство у пряму залежність від тих органів і структур, які сьогодні НЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ у нашій діяльності", - підкреслила Корчак.

Нагадаємо, протягом кількох днів спостерігалися збої в роботі реєстру електронних декларацій. Глава НАЗК Наталія Корчак заявила, що питання з приводу роботи реєстру слід адресувати адміністратору системи - ДП "Українські спеціальні системи". Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду 29 березня обрушився з критикою на НАЗК і сказав, що це відповідальність агентства. 29 березня прем'єр-міністр закликав Корчак і членів агентства піти у відставку через неполадки з реєстром е-декларацій. Корчак заявила, що не планує йти у відставку.

Корчак просить Верховну Раду організувати міжнародний аудит НАЗК 01Корчак просить Верховну Раду організувати міжнародний аудит НАЗК 02Корчак просить Верховну Раду організувати міжнародний аудит НАЗК 03

(Скан-копії зі сторінки Корчак Наталія)Источник: https://ua.censor.net.ua/n434948
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyTUVweVVYWjBSMEV3V1daUmMwNUROa3g1TDFGelRrZEVNRXhVVVhWT1IwTm1Ua014TUV4MlVYUmtRell3V1V4U1owNURLekJNTTFGMlpFTXhTVTVETURCTVdGRjFkRU0zTUV4RVVtZE9SMFF3VEV4UmMwNURPVEJNTTFKcU0zcFJhM1JEWjJaT1EyUXdTa1JSYkRsRFlRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору