EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  5405  34

 Нова система відшкодування ПДВ буде виявляти нелегальний бізнес, - держсекретар мінфіну Капінус

Нова система ПДВ виявлятиме нелегальний бізнес і відповідальних за відшкодування чиновників, що дозволить відшкодовувати кошти легальним підприємцям у повному обсязі

Про це повідомив державний секретар Міністерства фінансів Євген Капінус, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське ТБ.

Зараз система запущена в тестовому режимі.

"Згідно зі змінами до Податкового кодексу, передбачається, окрім впровадження електронної системи реєстрації ПДВ, впровадження ризику орієнтованого підходу до аналізу реєстрації податкових накладних. Ми запропонували підхід, який буде давати можливість аналізувати наскільки коректно чи некоректно подана інформація", - зазначив він.

За його словами, нелегальний бізнес подавав заяви відшкодування ПДВ, через що легальний бізнес не отримував ці кошти в повному обсязі.

"На сьогодні проводяться система в тестовому режимі на 3 місяці, яка буде намагатися виявляти найпроблемніші платежі і блокувати їх. Разом з тим, ми говоримо, що інші представники бізнесу, які належним чином не сплачують податки, там будуть відповідні критерії, які будуть вилучати такі бізнеси з припинення. Цей захід дасть можливість легальному бізнесу працювати і отримувати відшкодування ПДВ", - сказав Капінус.

Також він повідомив, що нелегали відшкодовують щомісяця від 7 до 9 млрд грн.

"Найбільше отримують відшкодування від держави, можна говорити про різні галузі, до цього часу значна відшкодування мала металургійна галузь. Крім цього, значний ресурс має агропромисловий комплекс. Це одні з ключових галузей, які надзвичайно потребують обігових коштів", - підкреслив держсекретар Мінфіну .

Источник: https://ua.censor.net.ua/n434950
VEhrNGRrdzVRMll3U2xSUmEyNTZVVzVPUjFjd1RETlNhRTVIVnpCTU1EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору