EN|RU|UK
 Політика України
  2508  11

 Рада сьогодні розгляне законопроект про можливість приватизації житла в гуртожитках з правками Порошенка

Верховна Рада на пленарному засіданні в середу розгляне пропозиції Президента Петра Порошенка до ветованого ним законопроекту №1076, що дозволяє громадянам, які через відсутність власного житла тривалий час (понад 5 років) на законних підставах проживають у гуртожитках, після передачі їх у власність об'єднаних територіальних громад, безкоштовно приватизувати приміщення, в яких вони проживають.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

5 квітня парламент планує почати із законопроекту №0137 про ратифікацію протоколу про внесення змін до угоди зі Швейцарією про міжнародні перевезення пасажирів і вантажів.

Також на порядку денному стоїть блок питань спорту та молодіжної політики, зокрема законопроект №5616, яким пропонується ввести поняття "службово-прикладний і військово-прикладний спорт". Крім того, парламентарії розглянуть законопроект про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" про визнання національних видів спорту; законопроект про запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів та децентралізації роботи з молоддю.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n434974
VEhrNGRrdzVRM293V1ZCU1owNUhRekJNTjFGMGRFTTBNRmxNVVhaMFF6Wm1Ua012TUZsRVVYVk9RM2t3VEVSU1ozUkROREJNWmxGelRrZEhNRnBpVW1vemVsSm5Ua04zTUZsTVVYVk9SMFV3V21KUmRYUkRkekJaWWxKc2RFZFFaazVEVXpCTFFqZ3dTMnBSYzNSRE1UQk1ibEpvZEVOM01GbEVVbXgwUjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору