EN|RU|UK
 Політика України
  812  6

 У Києві відбудеться Безпековий форум на тему "Старі конфлікти і нові тенденції: стратегії для мінливого світу"

6-7 квітня у Києві відбудеться ювілейний 10-й Київський Безпековий форум, що проходить за ініціативи лідера партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка, засновника Фонду "Відкрий Україну"

Як повідомляє Цензор.НЕТ, тема цьогорічного Форуму - "Старі конфлікти і нові тенденції: стратегії для мінливого світу" ("Old conflicts and new dynamics: strategies for a changing world").

Початок виступу Арсенія Яценюка - о 12.00 6 квітня.

До участі у Форумі запрошено Президента України.

На запрошення Арсенія Яценюка у дискусії "Зміцнення співробітництва та безпеки України та країн Балтії" візьмуть участь прем'єр-міністри України Володимир Гройсман, Естонії Юрі Ратас, Латвії Маріс Кучинскіс та Литви Саулюс Скверняліс у форматі, який був вперше заснований у 2015 році в Ризі за ініціативою тогочасного глави українського уряду.

Також читайте: Яценюк: "Ми не єдина країна, яка в небезпеці. Нова глобальна архітектура дійсно може виникнути"

Програма Форму також передбачає парламентську сесію "Східна Європа - передова лінія демократії?", серед учасників якої - голова Верховної Ради України Андрій Парубій, високі парламентські представники Румунії, Естонії, Польщі, а також парламентської асамблеї НАТО.

Представник Литовського Сейму, колишній Прем'єр-міністр Литви Андріус Кубіліус на форумі вперше представить українській аудиторії бачення "Європейського плану на підтримку України".

У Форумі також візьмуть участь заступник Генерального секретаря НАТО, нинішні та колишні керівники міністерств оборони Литви, Словаччини, Польщі, а також ключові експерти з питань безпеки із США, Великої Британії, Франції, Німеччини та інших держав. З української сторони безпекові аспекти обговорюватимуть секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов і директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін.

Загалом у Форумі візьмуть участь понад 600 міжнародних і українських діячів, представників політичних, ділових та громадських кіл із понад 20 країн світу.

Київський Безпековий Форум належить до числа провідних загальноєвропейських зустрічей з питань безпеки. Форум був започаткований у 2007 році за ініціативою Арсенія Яценюка, засновника Фонду "Відкрий Україну".

У центрі уваги цьогорічного форуму - нові реалії, які формуються на євроатлантичному просторі, наслідки політичних змін у США, очікувані сценарії розвитку політичних процесів у рамках ЄС, Франції та Німеччині, необхідність посилення євроатлантичної солідарності та самої безпеки нашого простору у відповідь на нові загрози і, безумовно, спільна протидія російській агресії, що ведеться Кремлем проти України і демократичного західного світу.

Цьогорічний Київський Безпековий Форум стане одним з найбільш представницьких у своїй історії. Окремі його формати не мають прецедентів в українській практиці.

Участь багатьох високих гостей у форумі свідчить про важливу підтримку України. Це - також свідчення інтересу до українського досвіду: Україна є не лише споживачем зовнішньої підтримки, але й базовим контрибутором сучасної безпеки в регіоні і головним захисником цієї безпеки від агресії Росії.

Адреса: Fairmont Grand Hotel, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Акредитація ЗМІ: http://ksf2017.openukraine.org/ua/media/accreditation

Пряму трансляцію Форуму дивіться на сайті http://ksf2017.openukraine.org/uaИсточник: https://ua.censor.net.ua/n434998
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNY0Rnd1NsQlNaMDVES3pCTWJsSm5aRU00TUV4RVVYWlRPSFk9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору