EN|RU|UK
 Політика України
  16241  42

 Корчак відкидає свою відставку до міжнародного аудиту НАЗК і шкодує, що не поставила Бурбаку "двійку" в університеті. ВIДЕО

Голова НАЗК Наталія Корчак може піти у відставку тільки після проведення незалежного міжнародного аудиту її відомства.

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ про це вона заявила, відповідаючи на питання голови фракції "Народний фронт" у парламенті Максима Бурбака.
...
Нардеп нагадав, що він свого часу був студентом Корчак у Чернівецькому національному університеті: "Нас вчили неминучості відповідальності за свої посадові дії. Нас вчили нести відповідальність, ухвалюючи рішення ... Навіть після першої хвилі декларування, коли сервер упав, ми вам дали можливість виправитися. Тепер це реакція не просто парламенту. Чи знаєте, як вас "люблять" 3000 чиновників, яких ви підвели під кримінальну відповідальність за несвоєчасне подання декларацій? У мене таке питання: чи маєте ви мужність написати заяву і піти у відставку? Тому що з органу, який бореться з корупцією, ви перетворилися в орган колегіальної бездіяльності".


"Мені дуже приємно поспілкуватися, так би мовити, знову з одним зі своїх учнів. Тому, напевно, потрібно було "двійку" поставити за навчання", - заявила Корчак під обурені вигуки депутатів.

"Тому, щоб ми закінчили ці припущення-сумніви - потрібно провести незалежний аудит, і після висновків можна буде чітко стверджувати ..."

На цих словах мікрофон Корчак вимкнули, вона не договорила.

Разом із тим, на початку виступу голова НАЗК закликала парламент якнайшвидше організувати проведення незалежного зовнішнього оцінювання ефективності діяльності НАЗК, функціонування реєстру, а також "особистого внеску кожного члена відомства в розвиток цього органу й у виконання ним службових обов'язків".

Читайте на "Цензор.НЕТ": В Реестр подано 102 тыс. ежегодных деклараций чиновников, занимающих ответственное и особо ответственное положение, - Корчак

Корчак запропонувала включити в цю комісію як самих нардепів, так і громадських активістів, представників громадянського суспільства, міжнародних експертів і юристів. Вона заявила, що запропонувала також послу США Йованович і голові представництва ЄС в Україні Мінгареллі направити своїх представників для проведення незалежного аудиту.

За її словами, цього тижня відбудуться відповідні переговори.

Вона також заявила, що внесення будь-яких змін до закону, який регулює діяльність НАЗК, до висновків незалежного аудиту є не тільки передчасним, а й недалекоглядним.

"Ці дії можуть перекреслити ті невеликі, але все-таки перші досягнення, які ми маємо за результатами роботи нашого агентства", - зазначила вона.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v435019
VEhrdlVXdGtSMFF3V1VSUmMyUkRkekJNY0Rnd1NuSlJkblJIUVRCWlpsRnpUa00yVEhrdlVYTk9SMFF3VEZSUmRVNUhRMlpPUTNrd1dtSlJkRTVIUWpCWlRGRnpUa041TUV4eVVYTkllbEZyZEVOblprNURaREJLUkZGc09VTmg=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору