EN|RU|UK
 Політика України
  26752  87

 Корчак про премії в 200 тисяч гривень: "Не розпалюйте суперечки болючим для суспільства питанням зарплат"

Глава НАЗК Наталія Корчак заявляє, що після жовтня премії в 200 тисяч гривень їй і іншим співробітникам її відомства не виписувалися.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, Корчак не змогла відповісти на питання, за які заслуги були виписані такі суми.

Разом з тим, спікеру ВР Андрію Парубію довелося кілька разів заспокоювати обурених депутатів.

Відповідаючи на питання нардепа від "Батьківщини" Івана Крулька, чому в кінці минулого року виділялися такі великі премії, Корчак сказала: "Щодо премій - ніяких незаконних дій з мого боку не було. Це питання вже вирішене за результатами звернення НАБУ до Кабінету Міністрів. І я не випадково прошу ініціювати проведення міжнародного аудиту. За рамки закону ніхто не виходить".

Відповідаючи на подібне питання депутата від НФ Юрія Тимошенка про доцільність призначення таких премій і про те, чим вони виправдані, Корчак заявила: "Ми підзвітні Кабінету Міністрів, а відповідальні перед Верховною Радою. Ми дамо відповідь після аудиторської перевірки, але не зловживайте довірою людей. Не розпалюйте суперечки болючим для суспільства питанням зарплат. Моя зарплата не вище, ніж в інших антикорупційних органах. Саме в законі написано, що цей орган повинен бути незалежним".

Також, відповідаючи на питання позафракційного депутата Борислава Берези про великі премії, а також чому до цих пір не було проведено стрес-тест системи НАЗК, Корчак знову повторила, що відповіді будуть отримані після аудиту, що викликало обурені вигуки депутатів "Ганьба!"

Вона також порадила депутатам надсилати запити щодо цієї теми.

Разом з тим на прохання спікера Андрія Парубія давати більш прості відповіді на питання депутатів Корчак заявила: "Премії нараховувалися в серпні, жовтні і листопаді". І наголосила, що премії в 200 тисяч були отримані "за свою роботу".

Вона також закликала депутатів "не ганьбити себе": "Запущено механізм фінансування політичних партій, запущений процес електронного декларування, відбувається постійна робота, пов'язана з вимогами щодо запобігання корупції".

Що ж стосується збоїв у роботі сервера НАЗК - Корчак переадресувала це питання системному адміністратору відомства: "Щодо функціонування системи декларування в частині збоїв. Не випадково у нас є системний адміністратор. І підкреслюю, що це було фактично рішення керівництва держави про передачу в управління цієї системи фахівцям Держспецзв'язку, з яким у нас договірні відносини. Ми також хочемо отримати відповіді на ті питання, які нам ставлять"

Вона також заявила, що кожен член НАЗК є незалежним, а її функція - лише координація і організація їхньої роботи, і ще раз підкреслила доцільність аудиту.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n435025
VEhrdlVXMTBReXN3V1VSU2FEbERkekJNYjNaTU9VTjNNRmxRVVhST1F6UXdXVW80TUV3dlVtZE9RekV3VEhwU2JIUkhVR1pPUTFNd1MwSTRNRW96VVd0T1ExZ3dTbTg5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору