EN|RU|UK
 Політика України
  3004  14

 Сподіваюся, що двері в НАТО залишаться відчиненими для України, - Климпуш-Цинцадзе

Для України інтеграція в НАТО означає спільну боротьбу зі спільними викликами за спільні цінності та спільне майбутнє.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це сказала віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час урочистого прийому з нагоди 68-ї річниці заснування НАТО.

Вона підкреслила, що для України інтеграція в НАТО означає спільну боротьбу зі спільними викликами за спільні цінності та спільне майбутнє. Україна має повне право пишатися партнерством із НАТО, оскільки в багатьох випадках наші відносини стали зразком і прикладом для інших країн-партнерів НАТО.

"Ми вітаємо політику відкритих дверей НАТО. І я сподіваюся, що двері в НАТО залишаться відчиненими для України, яка хоче і здатна взяти на себе відповідальність і зобов'язання членства, досягти відповідних стандартів і критеріїв", - сказала віце-прем'єр-міністр.


Втім, на її переконання, розмови про членство не повинні заміняти повноцінного партнерства: "Амбітна мета інтеграції в європейську і євроатлантичну спільноту вимагає глибоких політичних і економічних трансформацій, копіткої, часом дуже буденної, повсякденної роботи".

Саме тому, за словами Климпуш-Цинцадзе, Україна поглиблюватиме співпрацю з НАТО задля досягнення критеріїв, необхідних для членства в цій організації, виходячи з довгострокової мети приєднання до загальноєвропейської системи безпеки, основу якої становить НАТО. Сьогоднішній пріоритет уряду - забезпечення ефективної функціональної інтеграції в НАТО.

Нагадаємо, 24 березня Климпуш-Цинцадзе в Брюсселі зустрілася з Головою Комітету з питань збройних сил Сенату США Джоном Маккейном і Головою Комітету Сенату з внутрішньої безпеки Роном Джонсоном. Під час зустрічі віце-прем'єр-міністр поінформувала американських колег про загострення ситуації на сході України, посилення обстрілів українських позицій і свідомих провокації з боку бойовиків.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435142
VEhrdlVXMTBRemN3VEdwUmRrNURMekJaVUZKcFF6TlJjSFJETkRCTU0xSm9kRU4zTUV4VVVYUTVRekZNZVM5UmJtUkRVVEJMVEZGdWJucFNhRGxETnpCTVdGRjJaRWRDTUZsTVVYTjBReXRKVGtONVNVNURaREJLUkZGdmRFTmw=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору