EN|RU|UK
 Політика України
  15353  39

 "Укроборонпром" розробив радіолокаційну станцію 79К6 для армії

Державний концерн "Укроборонпром" розробив нову радіолокаційну станцію 79К6 для Збройних сил.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє сайт "Укроборонпрому".

"КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром" виробив та передав до Збройних сил України сучасну радіолокаційну станцію 79К6. Продукція виготовлена в рамках виконання замовлення Міністерства оборони", - йдеться в ньому.

Согласно сообщению, 79К6 - це трикоординатна радіолокаційна станція кругового огляду, що призначена для роботи в умовах наявності перешкод природного та навмисного типу. РЛС побудована на базі цифрової фазованої решітки.

Однією з ключових особливостей даної РЛС є висока середня потужність випромінюваного сигналу, що досягається за рахунок застосування сучасного багатопроменевого клістронного передавача.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Укроборонпром" при поддержке НАТО создаст в Украине новый и консолидированный центр кибербезопасности

Таке значення більш ніж в три рази перевершує значення середньої потужності сучасної транзисторної РЛС.

Висока стабільність передавальної системи в поєднанні з високою частотою повторення зондувальних імпульсів дозволяють ефективно гасити пасивні перешкоди і виявляти цілі з малими радіальними швидкостями.

Сучасна високоефективна РЛС 79К6 призначена для використання в протиповітряній обороні, для видачі даних про ціль на зенітно-ракетний комплекс, а також як інформаційна ланка з військово-повітряними цілями і підрозділами ППО щодо забезпечення безпеки польотів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435161
VEhrNGRrdzVReXN3VEdaUmMyUkhRVEJNTjFKc1RrTTVNRXd6VW1vemVsRnpUa2RCTUV4NlVteDBSMUJtVGtOcU1FeHlVbWRPUXlzd1RFaFJkblJIUVRCTU4xRjJaRU12TUZsRVVYWjBRemc9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору