EN|RU|UK
 Політика України
  1006  31

 Антикорупційні органи України сьогодні забезпечено всіма необхідними ресурсами, - Гройсман

Україні вперше за 25 років незалежності вдалося побудувати всю необхідну незалежну антикорупційну інфраструктуру.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про під час зустрічі з головами урядів країн Балтії, яку транслював телеканал "112 Україна", заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"За останні кілька років нам вдалося вперше за 25 років нашої незалежності побудувати всю необхідну незалежну антикорупційну інфраструктуру - з точки зору інституцій і з точки зору законодавства. Сьогодні українське законодавство досить жорстке і вимоги щодо відкритості, особливо в процесі, який відбувається у владі з боку закону досить жорсткі, за їх порушення передбачена кримінальна відповідальність", - зазначив він.

Гройсман наголосив, що минулого року ці незалежні інституції почали напрацьовувати власний досвід, і є фундаментальні напрацювання щодо ліквідації тих чи інших корупційних схем, які працювали в країні.

Також читайте: Гройсман: Держмайно, яке є джерелом корупції, треба продати

"Ми це всіляко вітаємо. Понад те, всі антикорупційні інституції сьогодні повністю забезпечено всіма матеріальними ресурсами, які необхідні, зокрема фінансуванням. Це повинно забезпечити їхню незалежність. І ми вітаємо як уряд України успіхи їхньої роботи, тому що вважаємо, що будь-яка корупція будь-якої країни є викликом, який забирає можливості до розвитку і до майбутнього. І тут для нас цей виклик є досить серйозним", - сказав він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n435179
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору