EN|RU|UK
 Суспільство
  38050  34

 Депутати проголосували за заборону звільнення працівників за три роки до настання пенсійного віку

Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект №5564 "Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку".

Як повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ, документ підтримали 239 нардепів.

Законопроектом передбачається надати працівникам, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, при досягненні якого особа має право на отримання пенсії, право на переважне залишення на роботі у разі вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці.

Так, вносяться зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України, згідно з яким, до переліку категорій працівників, яким надається переважне право на залишення на роботі у разі скорочення чисельності або штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, додається категорія працівників, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, під час досягнення якого особа має право на отримання пенсійних виплат.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435226
VEhrNGRrdzVReTh3VEZoUmRtUkhRakJhWWxGMVpFTTVNRXhxVVhWVFJGRnpkRWRYTUV4d09EQlpTRkYyZEVkSE1GbElVbWQwUTNjd1RETlJkRTVEZHpCWlJGSm5kRU0wWms1RE16Qk1URkpzZEVNM01GbDZVWFprUXpFd1RETlJkbVJIVUdaT1ExTXdTMEU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору