EN|RU|UK
 Суспільство
  5444  135

 Більшість українців вважають шкідливою заборону грального бізнесу, - опитування

Українці вважають, що легалізація грального бізнесу принесла б додаткові кошти в бюджет і зменшила б корупцію, свідчать дані Соціологічної групи "Рейтинг".

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" у березні 2017 року, лише 17% вважають, що заборона грального бізнесу виявилася успішною, пише УНІАН.

На думку 71% опитаних, заборона була скоріше або цілком неуспішною. 79% респондентів вважають, що заборона сприяла переходу цього виду діяльності у тіньовий сектор економіки, 57% вважають, що вона привела до зменшення надходжень до державного та місцевого бюджетів. Читайте також Южаніна про гральний бізнес: Мінфін не пояснює, чому відбувається затягування зі врегулюванням ринку.

38% українців вважають, що внаслідок легалізації азартних ігор держава могла б отримати додаткові гроші, які буде платити гральний бізнес як податки. Кожен п'ятий стверджує, що легалізація сприяла б зниженню корупції у цій сфері, або ж створенню нових робочих місць. По 12% переконані, що дозвіл на ведення ігрового бізнесу привернув би іноземних туристів в Україну, або ж сприяв розвитку підприємництва. Серед азартних ігор, які можуть бути дозволені в Україні 58% опитаних зазначили, що такими можуть бути лотереї. Майже половина опитаних переконані, що заборона азартних ігор жодним чином не вплинула на зменшення кількості людей, які витрачають гроші на азартні ігри. 57% вважають, що заборона не сприяла зменшенню кількості залежних від азартних ігор людей.

17% сказали, що мали досвід гри в азартні ігри на гроші як мінімум один раз за останні п'ять років, тобто коли заборона вже діяла. Чверть опитаних вважають, що допустити на ігровий ринок України в разі його легалізації в найближчому майбутньому можна лише українські компанії. Менше 1% українців думають, що такий дозвіл можна надати компаніям з Росії. 7% думають, що такий дозвіл можна надати компаніям з ЄС, 2% − з США. Лише 24% опитаних українців вважають себе азартними людьми. 75% респондентів вважать, що їм не притаманна така риса.

67% респондентів вважають, що повнолітня людина має право грати в азартні ігри на гроші. 74% респондентів вважають, що у випадку потрапляння в залежність від азартних ігор відповідальність в першу чергу за це несе сама людина. Лише 2-4% опитаних зазначили, що вони особисто вони або їхні родичі потрапляли у таку залежність.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435227
VEhrNGRrdzVRM293V1VSUmMwNUROekJaZWxGMlpFTTBNRXhyWnpCTVNGSnNkRU16TUV3elVYUmtSMEptVGtNck1Fd3ZVWFZPUjBNd1dWQlJjM1JEZHpCTU0xRjJaRWRR
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору