EN|RU|UK
 Політика України
  2142  5

 Рада проголосувала за збільшення допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців

Верховна Рада проголосувала за законопроект №2406 щодо збільшення одноразової допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців з 609 тисяч гривень до 913,5 тисячі.

За відповідне рішення проголосували 249 народних депутатів.

Крім того, збільшується допомога для інвалідів або військовослужбовців, які частково втратили інвалідність."Незважаючи на те, що ми не змогли перерахувати вкрадені Януковичем кошти в бюджет, незважаючи на те, що силами проросійських елементів нашій державі завдають колосальних економічних збитків, уряд домігся того, що зараз на казначейському рахунку є перевиконання доходів державного бюджету приблизно на 15 %", - заявив заступник голови фракції "Народний фронт", голова Комітету з питань національної безпеки й оборони Сергій Пашинський під час виступу з трибуни парламенту.

"Я дуже вдячний, це один із небагатьох прикладів, коли Міністерство фінансів підтримує соціальний закон, підтримує закон про захист усіх категорій військовослужбовців, починаючи від інвалідності, загибелі - в рази. І буде дуже соромно Верховній Раді, якщо ми провалимо цей законопроект. Прошу забути свої міжфракційні якісь неузгодженості й усім залом проголосувати за цей закон", - закликав перед голосуванням своїх колег голова Комітету з питань національної безпеки й оборони.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435239
VEhrdlVXNDVRM2N3V1dwUmRVNURPVEJaU0ZKcVRrTTJNRXhxVVhWVE9IWXdURlJSZG5SREx6Qk1OMUYyVGtNck1FeFFVWE5JZWxKblpFTTRNRXhZVW1kT1IwTXdXWGM5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору