EN|RU|UK
 За кордоном
  31277  140
Матеріали за темою:

 "Чудовий день для народів Європи та України": як західні ЗМІ коментують рішення ЄП щодо безвізу

Західні ЗМІ спокійно відреагували на сьогоднішню новину про те, що незабаром українці зможуть подорожувати до країн ЄС без віз, і в цілому оцінили її позитивно як символ підтримки Заходом України.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рішення Європарламенту про скасування віз свідчить про визнання прогресу України, - МЗС

Згадуючи передісторію отримання Україною безвізового режиму, Reuters пише: "Захід став на бік України, в яку вторглася Росія після того, як промосковського президента скинули демонстранти, які вимагали припинити корупцію і зблизитися з ЄС".

Новинне агентство так підсумовує сьогоднішнє рішення ЄП: "Прозахідний уряд Києва зближується з ЄС і НАТО. Однак слабка економіка і повальна корупція не дозволять рухатися далі до членства, а деякі країни не захочуть ще більше злити володаря України радянських часів, Росію, приймаючи її в Альянс, який Росія вважає ворогом".

Також дивіться: Безвіз для України: календарний графік процесу та особливості роботи. ВІДЕО

Цю думку повторили інші видання. Багато хто також цитує шведського депутата Європарламенту Анну Марію Корацца Більдт, яка написала в Twitter: "Чудовий день для народів Європи та України! Мрія Майдану живе!"

Видання POLITICO так прокоментувало рішення ЄП: "Програма вважається підтримкою, що надається проєвропейським силам в Україні під час війни із сепаратистами, підтримуваними Росією".

POLITICО також цитує чеського депутата в Європарламенті Петра Єжека щодо мотивів прийняття безвізу: "Народ України страждає, плюс на кону - основні принципи міжнародних відносин і міжнародного права".

Видання New Europe в матеріалі про безвізовий режим для українців зазначило, що рівно рік тому, 6 квітня 2016 року, голландці на референдумі проголосували проти договору про асоціацію між Україною та ЄС. А сьогодні Європарламент прийняв останній документ із законодавчого пакета, який дозволить українським громадянам подорожувати в країни ЄС без віз.

Дивіться також: Рішення ЄП - це яскравий маркер того, що Україна - частина об'єднаної Європи, - Порошенко. ВІДЕО

Сайт EURACTIV також цитує доповідачку щодо даного питання в ЄП, болгарського депутата Марію Габріель, яка сказала, що скасування віз стане "ще одним чітким посилом про те, що Україна є ключовим партнером для Європейського Союзу у Східному партнерстві".


Резолюцію підтримав 521 депутат, 75 голосували проти, 36 утрималися.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435271
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1T0haTU9VTjRNRXhZVVhRNVEza3dXbUpSZERsREt6Qk1URkYxVGtNMVNVNUhRVEJNV0ZGMGRFTTBNRXg0T0RCS1psRnVUa05IWms1RFJUQk1URkpuVGtNck1GbElVWFowUjA4d1RHTTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору