EN|RU|UK
 Політика України
  1728  6

 Оборонна співпраця між Канадою і Україною є взаємовигідною, - Полторак

Канадська військова місія в Україні UNIFIER дає змогу військовослужбовцям з двох країн обмінюватися безцінним досвідом.

Про це розповів міністр оборони України Степан Полторак під час візиту в Канаду, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.


"Спершу ми дійсно вчилися всьому. Сьогодні ж триває зовсім інший етап, коли ми вчимося один в одного. Росія щодня змінює тактику і стратегію своїх дій у Донецьку й Луганську. Тож, обмінюючись досвідом із канадськими друзями-військовослужбовцями, ми даємо їм можливість отримати дуже корисну інформацію. Тому ця співпраця є дуже корисною і для нас і для Збройних Сил Канади", - сказав Полторак.

Він додав, що намагався під час переговорів у Оттаві домовитися про розширення географії перебування канадських військових інструкторів в Україні.

"Ми вели мову про те, аби розширити географію використання інструкторів з Канади на інші навчальні центри, адже зараз будуємо серйозні центри під Дніпром та Миколаєвом", - зазначив міністр.


Крім цього, Україна хотіла б збільшити курси і навчальні завдання, які виконують канадські інструктори.

"Ми б також хотіли, щоб військовослужбовці з Канади брали участь у підготовці не лише окремих солдатів, але й органів військового управління й цілих підрозділів", - розповів голова оборонного відомства.

Нагадаємо, на початку березня уряд Канади оголосив про своє рішення на два роки, до 31 березня 2019 року, продовжити військову тренувальну місію UNIFIER в Україні. У рамках цієї операції близько 200 канадських військових інструкторів із позаминулого року проводять заняття з українськими військовослужбовцями на Яворівському й Кам'янець-Подільському полігонах.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435286
VEhrdlVXNDVReXN3VEhaU1ozUkRLekJaUkZGelRrTTJUSGt2VW1ka1F5OHdXbUpSYzNSREx6QlpSRkZ6VGtkSE1GazVPREJLY2xGelRrTTVNRXhFVVhST1EzYz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору