EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  15733  88

 10 квітня діяльність російських банків в Україні буде зупинено, - Національний корпус "Азов"

Політична партія "Національний корпус" має намір самостійно припинити діяльність російських банків в Україні після 10 квітня і закликає громадян України, які є вкладниками цих банків, терміново забрати звідти свої гроші.

Про це йдеться в заяві партії, розміщеній на її офіційному сайті.

"Не дочекавшись реальних і ефективних дій Національного банку України щодо російських банків в Україні, які реально фінансуються країною-агресором, ми, українські націоналісти, прийняли рішення взяти ініціативу в свої руки і зупинити діяльність цих банків на території нашої держави", - наголошується в заяві.

На думку керівництва "Національного корпусу", блокада, організована цією партією, продемонструвала серйозність її намірів і, всупереч підтримці російських банків НБУ, паралізувала роботу "цих фінансових гаманців агресора".

Однак, з огляду на той факт, що вкладниками цих банків є прості українці, було прийнято рішення про тимчасове зняття блокади для того, щоб дозволити їм забрати звідти свої гроші.

"Однак росіяни за підтримки керівництва НБУ в особі Гонтаревої скористалися цим перепочинком, щоб перекласти гроші з однієї своєї кишені в іншу. Вони залишили українську "дочку" "Сбербанка России" під контролем російського бізнесу, - повідомляє "Національний корпус". - Більше того, на днях стало відомо, що президент Порошенко і керівник НБУ Гонтарева гарантували захист та рекапіталізацію російських банків в Україні".

Подібне заступництво націоналісти розцінюють як акт зради з боку НБУ. "Ми не дозволимо Російській Федерації воювати проти нас за українські гроші", - заявив "Національний корпус", оголосивши про припинення свого мораторію 10 квітня: "Після цієї дати ми фізично зупинимо діяльність російських банків на території нашої країни".

Всіх співвітчизників, які не встигли забрати свої гроші з російських банків, закликають зробити це негайно.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n435396
VEhrNGRrdzVRM2t3VEhKUmRUbERkekJNVkZGMVNIcFJjMlJEZHpCTU0xRjFkRU0wWms1RFpEQk1SRkpvZEVkWE1FdzNVWFprUTNjd1RIWlNhazVET1RCTWFsRjFVMFJSZFhSREt6QlpSRkYyT1VkRU1GbEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору