EN|RU|UK
 Економіка
  26533  113

 "Сбербанк Росії" офіційно заявив про вихід з українського ринку

"Сбербанк Росії" заявив про "готовність коректно вийти з українського ринку, при цьому максимально захищаючи інтереси українських клієнтів і співробітників".

Відповідна заява розміщена на сайті Сбербанку в п'ятницю, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Тривалі негативні тенденції в економічному житті України створили передумови для прийняття Сбербанком рішення про вихід з українського ринку. Події останнього місяця - введення санкцій РНБО, а також агресивні та наполегливі дії з боку "Національного корпусу" активізували переговорний процес із покупцем активу Сбербанку в Україні. Сбербанк відкрито заявив про свою готовність вийти з українського ринку, при цьому максимально захищаючи інтереси українських клієнтів та співробітників", - наголошується в повідомленні.

Читайте також: 10 квітня діяльність російських банків в Україні буде зупинено, - Національний корпус "Азов"

При цьому банк нагадав про укладення юридично зобов'язуючого договору про продаж ПАТ "СБЕРБАНК" (Україна) консорціуму іноземних інвесторів.

"Ми сподіваємося, що процес переходу активу Сбербанку в Україні консорціуму нових власників пройде відповідно до чинного законодавства України та в рамках міжнародного права", - зазначається в повідомленні "дочки" Сбербанку.

Сбербанк також звертає увагу, що після підписання Україною меморандуму з Міжнародним валютним фондом і прийняття Сбербанком рішення про добровільний відхід з ринку будь-які подальші агресивні дії щодо ПАТ "Сбербанк" будуть розцінені як умисне завдання шкоди інтересам українських клієнтів і державі Україна.

"З новими акціонерами банк продовжить розвиток в Україні, виконуючи всі зобов'язання перед клієнтами і зберігаючи високу якість сервісу", - підкреслює прес-служба фінустанови.

Також читайте: Основним власником "Сбербанку" в Україні став син російського мільярдера

Нагадаємо, російський "Сбербанк" домовився про продаж 100% своєї української "дочки" консорціуму, в який входить латвійський Norvik Banka і білоруська компанія, що належить Саїду Гуцерієву, синові російського мільярдера Михайла Гуцерієва.

16 березня стосовно п'яти структур російських держбанків були запроваджені санкції терміном на рік: Сбербанку і його "VS Bank", ВТБ, "БМ-банку" ("внучка" ВТБ) і "Промінвестбанку". Їм заборонено виведення капіталів за межі України на користь пов'язаних з ними осіб. Пізніше НБУ опублікував постанову, якою вводиться заборона на виведення коштів, виплату дивідендів, відсотків, повернення міжбанківських депозитів і кредитів, коштів з коррахунків субординованого боргу, розподіл прибутку і капіталу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n435411
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRuUkRNREJNUkZGMGJucFNaMlJEZHpCTU0xRjFkRWRITUZwaVVtd3plbEZ2WkVONE1FeFlVbWRPUTNnd1RFUlJkbVJETmtsT1EyY3dURGRTWjJSSFZ6QmFaRGd3U2pOUmMwNUhSekJhWWxGMmRFTTVNRXhFVVhVNVIwMHdURE5SZFU1RE5VbE9Rell3VERkU1owNURMekJaVUZKblVUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору