EN|RU|UK
 Суспільство
  1335  15

 Інститут національної пам'яті оголосив конкурс на посаду керівника галузевого архіву

Український інститут національної пам'яті оголосив конкурс на керівника галузевого державного архіву.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі Інституту.

Документи від кандидатів приймаються до 20 квітня включно.

Вимоги до кандидатів: вища освіта; вільне володіння державною мовою; досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше 3 років.

Досвід роботи з архівними документами або носіями архівної інформації репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років буде перевагою.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Архіви радянських спецслужб оцифрують і викладуть в інтернет, - Інститут національної пам'яті

У грудні 2016 року Кабмін створив галузевий держархів Інституту нацпам'яті.

У травні 2015 року Закон, яким передбачається відкриття доступу до архівної інформації, зафіксованої на будь-яких носіях, яка була створена, отримана або перебувала в репресивних органах комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, набув чинності.

Служба безпеки України заявляла, що планує передати в Інститут нацпам'яті архівні історичні документи про діяльність радянських спецслужб і репресії проти громадян після того, як у ньому буде створено галузевий держархів і забезпечено умови зберігання документів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435446
VEhrNGRrdzVRM2N3V1VSU2FHUkhWekJNU2pnd1RISlJkblJET1RCTWNsSm5PVWRCTUZsR09EQkxVRkZvZEVOa01FbzRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору