EN|RU|UK
 Політика України
  3815  30

 Представник Світового банку Кахконен: "Відповідальні за реалізацію проектів міністерства в Україні працюють дуже повільно і неефективно"

Проекти Світового банку в Україні реалізуються неефективно через проблеми в державному управлінні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

Вона нагадала, що портфель інвестицій Світового банку в Україні великий, вони фокусуються в таких сферах як охорона здоров'я, соціальна допомога, житлові субсидії, енергетика, дороги та водовідведення.

Далеко не всі проекти, за її словами, рухаються так швидко, як хотілося б. За словами Кахконен, проблема, як правило, полягає в неефективному управлінні.

"Відповідальні за реалізацію проектів міністерства в Україні, на жаль, працюють дуже повільно і неефективно. Підписання договорів на виконання тих чи інших робіт суттєво затягується, відтак, гальмується і реалізація проектів в цілому", - констатувала вона.

Читайте також: 15% переселенців із Донбасу не змогли знайти нову роботу, а 42% - мають намір повернутися назад, - дослідження Світового банку

Представник СБ вважає, що уряду слід звертати більше уваги на темпи і якість втілення міжнародних проектів. "Насправді високопосадовці можуть прискорювати та покращувати їхню реалізацію, мають важелі впливу, тож можуть сприяти цим процесам. Крім того, не варто забувати й про суто технічну оптимізацію всіх процесів. Я кажу про перехід до використання електронних систем, наприклад для закупівель чи електронної вибірки коштів за програмами", - наголосила директор.

"Насправді це сором, якщо надані нами кошти не будуть освоєні, не покращать життя звичайних людей", - сказала Кахконен.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435477
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRuUkRNVEJNY2xKbmRFTTBaazVETURCTVdGSm5Ua015TUV4RVVYTjBRM2RtVGtOb01FeE1VbXgwUjBNd1REZFJjM1JETkRCTWEyY3dURWhSYzA1RE9UQk1iejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору