2292  18

Українка Лисенко завоювала три "срібла" чемпіонату Європи з важкої атлетики

У суботу, 8 квітня, у хорватському Спліті на чемпіонаті Європи з важкої атлетики українка Анастасія Лисенко завоювала три срібні нагороди.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, змагання відбувалися у суперважкій категорії понад 90 кілограмів.

Лисенко посіла друге місце в кожній вправі, спочатку піднявши над головою 125 кг у ривку, а потім додавши до них 152 кг у поштовху. Загалом показник нашої спортсменки становить 277 кг, що також є другим результатом у підсумковому заліку. Таким чином, українська спортсменка завоювала три срібні нагороди чемпіонату Європи.

Українка Лисенко завоювала три срібла чемпіонату Європи з важкої атлетики 01

Ще одна українська учасниця, Анна Макарова, опинилася на шостому місці в кожній номінації.

Дивіться також: Українець Пелешенко завоював "золото" чемпіонату Європи з важкої атлетики. ФОТО