EN|RU|UK
 Суспільство
  6518  19

 "Межа Європи сьогодні збігається з лінією фронту", - письменник Жадан

Європейська цивілізація простягається до окупованого Донбасу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Накипело, таку думку висловив український письменник Сергій Жадан на заході в Харкові.

"Межа Європи сьогодні збігається з лінією фронту. Зрозуміло, що навіть багато хто із присутніх у цьому залі, можливо, не зовсім підтримують ідеї так званих європейський цінностей. Тому що самі європейські цінності дуже розмиті і часто самі собі суперечать. Але так чи інакше зрозуміло, що та війна, яка у нас сьогодні триває з Росією, вона триває не за територію, не за якісь населені пункти. Вона триває за цінності, за речі, які є для нас важливими", - сказав він.

"Окуповані території є нашими територіями. І, відповідно, коли Україна поверне собі ці території, вона трішки розшить не лише межі України, але й межі Європи", - додав письменник.

Також читайте: "Захист України є захистом для нас самих", - президент ПА НАТО Аллі на зустрічі з Порошенком
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435626
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYkhSRGR6Qk1WRkZ6VGtNNVRIa3ZVWE4wUjFjd1RHNVJkbVJEZDJaT1F5c3dUSEpTWnpsREx6Qk1SRkpvZEVkWE1GazVPREJKVkZGemRFZEJNRXczVVhZNVEzZG1Ua05WTUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору