EN|RU|UK
 Політика України
  1451  6

 Рада на поточному пленарному тижні має намір розглянути 70 законопроектів, серед них - нова редакція закону про КС, зміни до "закону Савченко" і регламент парламенту

Верховна Рада має намір розглянути близько 70 законопроектів 11-14 квітня.

Про це йдеться в розкладі засідань парламенту на 11-14 квітня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

11 квітня першим на порядку стоїть у другому читанні законопроект №5336-1, нова редакція закону про Конституційний Суд.

Також Рада планує розглянути питання аграрної політики, зокрема у другому читанні законопроект №4355, яким пропонується передати місцевим радам повноваження щодо розпорядження землями державної власності за межами населених пунктів.

Крім того, депутати мають намір зайнятися законопроектом №6116 про дозвіл абітурієнтам з тимчасово окупованих територій вступати до вищих навчальних закладів в 4 областях тільки за результатами вступних випробувань у межах квоти на 1 000 місць державного замовлення.

Парламент планує розглянути пропозиції Президента Петра Порошенка до ветованої ним нової редакції закону "Про службу в органах місцевого самоврядування" (№2489).

12 квітня парламент за традицією має намір почати з питань ратифікації, зокрема законопроект №0139 про ратифікацію фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком про залучення 200 млн євро на модернізацію транспортної інфраструктури, а також №0141 про ратифікацію конвенції з Мальтою про уникнення подвійного оподаткування.

13 квітня першим на порядку стоїть законопроект №6174, який дозволяє посмертне присвоєння звання Герой України іноземцям, нагородженим орденом Героїв Небесної сотні.

Далі йдуть питання регламенту Ради, зокрема законопроект №5522, яким пропонується повернути в закон "Про регламент Верховної Ради" поняття "коаліції депутатських фракцій".

Після цього депутати планують перейти до питань енергоефективності та житлово-комунального господарства, зокрема до законопроектів №4493 про ринок електроенергії (повторне друге читання) і №1581-д про житлово-комунальні послуги.

Крім того, Рада має намір розглянути питання правоохоронної діяльності, зокрема законопроект №5259, яким пропонується заборонити застосування "закону Савченко" (закону про зарахування 1 дня попереднього ув'язнення як 2 днів в термін основного покарання) до засуджених за тяжкі та особливо тяжкі злочини.

14 квітня в парламенті відбудеться Година запитань до уряду.

При цьому, згідно з розкладом, ніяких звітів Кабміну цього дня не планується.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n435663
VEhrNGRrdzVSMEV3VEVSU1ozUkROREJaVkZKc2RFTTJNRXhFVW1oMFIxY3dXVGs0TUZsRVVYUmtRM293VEhaUmMwNURPREJNV0ZGMlpFZERaazVETXpCTVJGRjFkRU1yTUV3d1p6QkxTRkZ6VGtONU1GbG1VWFJrUXprd1RISlJkbTU2VVd0MFEyZG1Ua05oTUV0RlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору