EN|RU|UK
 Політика України
  6595  31

 У Дніпрі побудують сміттєсортувальну станцію

Британська компанія "Фарстон" має намір встановити в Дніпрі сміттєсортувальну лінію вартістю 35 млн доларів і анаеробний біореактор для отримання біогазу з органічних відходів вартістю 15 млн доларів

Про це заявив мер Дніпра Борис Філатов, інформує 1News із посиланням на EcoTown.

"Буде облаштовано сучасну сортувальну лінію, яка дозволить заробляти інвесторам на цінних компонентах, вилучених з твердих побутових відходів. Фракція органіки, яка в Дніпрі становить 25-30% відсотків в залежності від сезону, буде перероблятися в анаеробному біореакторі і буде проводитися біогаз, який піде на продаж або буде спалюватися на установці для генерації електроенергії", - зазначив Філатов.

Реалізація проекту дозволить у Дніпрі щорічно переробляти до 200 000 тонн сміття.

Сміттєпереробний завод і комплекс з реактором можуть запрацювати в Дніпрі вже через рік-два, прогнозує Філатов.

"Пропозиції з утилізації сміття надходять усередньому раз в тиждень: на цьому тижні були канадці, раніше приїжджали китайці, тривають переговори з японською зовнішньоекономічної компанією. Але в практичній площині можна говорити тільки про англійців, з якими ми реально можемо вийти на фінішну пряму: за місяць досягнемо домовленостей і визначимо правову форму співпраці, ще чотири місяці піде на проектування, рік - на будівництво", - додав мер Дніпра.

Згідно з попередніми підрахунками, проект має окупитися протягом 10 років.

"Англійська компанія планує заробляти на цьому проекті до 4 млн доларів на рік. Сьогодні ми ведемо переговори, щоб наші комунальні підприємства, які експлуатують полігон, могли претендувати на частку в прибутку - від 10 до 15%", - додав він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n435668
VEhrdlVYQk9SMWN3VEhaUmMwNUhRekJNTjFGemFUaDJNRnBpVVhaa1Eza3dURmhTWjJSSFF6Qk1hbEpvZEVkWE1GcGtPREJaU0ZGMlRrZFhNRmxNVW1kMFIxQm1Ua2RDTUV4NlVteDBSME13V1V4U2JFNURMekJNV0ZKblRrTXhNRmxFVVhaMFEzZ3dUSEpSYzBoNlVXeE9Remt3V21KUmRqbEhRVEJNTjFGMk9VTXhNRmxNVW1kT1F5c3dURXhTWjJSSFRUQk1iejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору