EN|RU|UK
 Політика України
  2498  8

 "Ми сподіваємося, що команда в Міністерстві охорони здоров'я отримає можливість продовжити свою роботу з реформування охорони здоров'я в Україні", - заява послів країн G7

Посольства США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Франції, Італії, Японії (G7) в спільній заяві підтримали подану в.о. міністра охорони здоров'я концепцію реформи медицини в Україні.

Відповідну заяву оприлюднено на сайті посольства Італії в Україні, передає Цензор.НЕТ.

"Ми, посли G7, недавно зустрілися з виконувачкою обов'язків міністра охорони здоров'я, і хочемо підкреслити нашу підтримку плану реформ охорони здоров'я", - сказано в заяві.

За їхніми словами, прийняття плану, який визначає державні гарантії фінансування застрахованих медичних послуг і лікарських засобів через Національну службу охорони здоров'я, є ознакою того, що "Україна готова і сповнена рішучості просуватися вперед у здійсненні життєво важливих реформ у сфері охорони здоров'я та боротьби з корупцією в інтересах своїх громадян".

У заяві зазанасається, що законодавство, пов'язане з реформою охорони здоров'я, є важливим кроком до поліпшення взаємодії українських громадян з державною системою охорони здоров'я, в результаті якого вони будуть отримувати необхідні послуги в потрібній мірі і на законних підставах.

"Нинішнє керівництво вже досягло суттєвих результатів у галузі охорони здоров'я, оскільки підзвітність і громадський контроль сприяють більшій прозорості, хоча багато що ще належить зробити. Тому ми щиро сподіваємося на те, що Супрун і її команда в Міністерстві охорони здоров'я отримають можливість продовжити свою роботу з реформування охорони здоров'я в Україні, в тому числі шляхом прийняття вищезгаданого законодавства", - акцентували посли.

Представники G7 підкреслили свою підтримку міністерства і всіх причетних до реформи українських установ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435690
VEhrdlVXOWtSMFF3VEM5U1owNUhSREJNTUdjd1MxQlJkVGxIVURCTU0xRnpRemgyTUV3M1VtaGtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVdjd1RHWlJkRTVES3pCWlJGRjJkRU41U2psSFVHWk9Remd3VEZoUmRFNUROREJaWWxGMVRrTTVNRXhDT0RCWlJGRjBaRWRGTUV3M1VtZE9Remd3VEdnNE1FcDZVbXgwUXprd1RHWlJkRTVES3pCWlJGRjJkRU41U2psSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору