EN|RU|UK
 Суспільство
  46906  368

 Якщо нічого не робити, максимум через 10 років настане крах пенсійної системи, - Рева

Україну чекає крах пенсійної системи, якщо держава не буде вживати необхідних заходів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Якщо терміново не вжити заходів, щоб змінити цю ситуацію в пенсійній системі, у нас через 5-7, максимум через 10 років настане крах пенсійної системи з усіма можливими негативними наслідками, які тільки можна собі уявити", - сказав він.

На думку Реви, причина катастрофічного становища в пенсійній системі полягає в тому, що вона є "несправедливою" через "зрівнялівку". Також серед проблем він назвав розрив у сумі пенсій між "колишніми" і "новими" пенсіонерами, "немислимий" розмір мінімальної пенсії і наявність лише половини власних коштів у Пенсійному фонді, щоб "виплатити цю мізерну пенсію".

За його словами, для виходу із ситуації необхідна пенсійна реформа, яка передбачає підвищення пенсій, відновлення соціальної справедливості та припинення "зрівнялівки", встановлення чітких залежностей розмірів пенсії від величини заробітку, тобто сплати внеску і термінів його сплати, ліквідацію дефіциту Пенсійного фонду за рахунок збільшення кількості платників.


Нагадаємо, згідно з новим меморандумом між Україною та Міжнародним валютним фондом, оприлюдненим 4 квітня, Верховна Рада має ухвалити закон про пенсійну реформу до кінця цього місяця, а сама реформа повинна набути чинності від початку 2018 року.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435804
VEhrdlVXOU9RekV3VEV4UmMwTkVVV3RPUXprd1RGUlNaMDVIVnpCTWEzWk1PVU12TUV4WVVYWmtSMEl3V21KUmRXUkRPVEJNUVdjd1dVUlJkR1JIUlRCTU4xSm5Ua000TUV4Q09EQk1MMUYwWkVNNU1GbElVbXgwUjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору