EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  5193  93

 2017-й має перспективи стати роком зростання економіки. Ми повинні перемогти бідність, - Гройсман

2017 рік має перспективи стати роком зростання економіки і стандартів життя українських громадян.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав на прес-конференції з нагоди року роботи поточного складу уряду.


Оцінюючи результати роботи Кабміну за рік, він сказав: "Нам вдалося виконати те, що обіцяли. Ми прийшли на тлі кризи. Головним завданням було - стабілізувати економіку і розпочати економічне зростання".

Завдяки цьому, вважає Прем'єр, 2017 рік має перспективи стати роком зростання економіки і стандартів життя українських громадян.

Також Гройсман зазначив, що його уряд почав роботу з оновлення країни. Це стосується будівництва й оновлення інфраструктури - зокрема, доріг, шкіл, установ охорони здоров'я.

Попереднє десятиліття голова Кабміну назвав втраченим періодом. Він підкреслив, що якби у 2007-2017 роках Україна проводила системні реформи, сьогодні вона мала б якісно інші показники.

"Сьогодні маємо 95% доріг у катастрофічному стані. Якби у 2007 році було розпочато реформи, сьогодні б таких доріг було тільки 10%. Тобто, українці їздили б по хороших дорогах. Тобто, потрібно прогнозувати не із сьогодні на сьогодні, а на майбутнє", - зазначив Гройсман, окремо зупинившись на інших сферах життя українців.


Також він зазначив, що Україна залишається "країною, яку вважають недостатньо дружньою до бізнесу". На його думку, виною цьому також відсутність системних реформ.

"Через 10 років я б хотів бачити, щоб на цих слайдах, ми побачили, що люди живуть краще і довше ... Ми повинні перемогти бідність. Це можливо зробити без будь-яких додаткових можливостей для нашої країни. Тому ми створили середньостроковий план. У 2017 році критично важливо провести реформи, які би прискорили екорномічне зростання", - підсумував він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435834
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhSa1F6WXdURGRSZG1SREt6Qk1lbEpzZEVNMk1FeENPREJaUkZGMFpFZEZNRXczVW1kT1F6Z3dUR2c0TUVweVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору